Reklama

Pomôžte nám nájsť NAY TECHBOX operátora roka 2020 a vyhrajte!

TECHBOX

10. ročník obľúbenej ankety NAY TECHBOX roka 2020 je v plnom prúde a vy máte stále možnosť hlasovať za svojho favorita. Tentokrát si predstavíme kategóriu operátori.

V rámci súťaže môžete vyhrať perfektné smart hodinky Apple Watch Series 6 44 mm od Tatra banky, skvelý smartfón s vynikajúcimi fotoaparátmi Samsung Galaxy A51 od VÚB banky, ale aj najnovší robotický vysávač vrátane mopu iRobot Roomba Combo 2v1 od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora a dovozcu značky iRobot v SR.

Tešiť sa však môžete aj na dvojicu vydarených Bluetooth slúchadiel do uší v čiernej a bielej farbe JBL TUNE 115TWS od DSI Slovakia, s.r.o, distribútora značky JBL, rovnako na jedného z vás čaká úplná novinka – smartfón s veľkou výdržou Motorola moto g9 power od Lenovo (Slovakia) a nechýba ani jeden z top smartfónov s vynikajúcim pomerom cena/výkon Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB s digitálnou licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločností ESET a mi-store.sk, jediného oficiálneho obchodu značky Xiaomi na Slovensku.

Pozrite si

Hlasujte a vyhrajte 7 cien v ankete NAY TECHBOX roka 2020

NAY TECHBOX OPERÁTOR

Z každej z 8 kategórii máte na výber zo 6 najlepších zástupcov. Rovnako to platí aj pre kategóriu OPERÁTOR. V rámci operátorov sú okrem troch najväčších operátorov zastúpení aj iní poskytovatelia telefónnych, internetových či televíznych služieb.

Nájdete tu tak Orange, Telekom, O2, ale aj operátora 4ka, Antik Telecom a UPC. Hlasujte za svojho favorita a vyhrajte niektorú z hodnotných cien spomenutých vyššie.

Poďme sa pozrieť bližšie na nominovaných v kategórii NAY TECHBOX OPERÁTOR pre rok 2020.

4ka

Stále relatívne mladý operátor, aj keď je na slovenskom trhu už krásnych päť rokov. Okrem výhodných ponúk na paušály, začal operátor tento rok ponúkať aj svoje prvé telefóny za zvýhodnené ceny. Záujemci si tak mohli vybrať z najnovších Android, iOS či Huawei smartfónov.

Okrem priaznivých cien, zaujme operátor 4ka aj svojimi výhodnými ponukami na čisto dátové paušály Sloboda, ktoré sa dajú aktivovať bez viazanosti.

Antik Telecom

Poskytovateľ internetových, telefónnych a televíznych služieb by si zaslúžil oveľa väčšiu pozornosť, než akú dostáva. Je to najmä pre bohatú ponuku rôznych služieb za nízke ceny. Mesačné náklady na Set-top box s internetom, televíziou a telefónom prudko podliezajú konkurenciu.

Antik Telecom sa tiež venuje inovatívnym projektom, ktoré zahŕňajú napríklad zdieľanú dopravu v podobe bicyklov, kolobežiek, motoriek či dokonca kajakov.

O2

Etablovaný telefónny operátor na našom trhu ponúka rôzne druhy špeciálnych balíčkov neobmedzených dát či minút za prijateľné ceny.

Výhodou sú aj riešenia pre firmy a bohatá ponuka telefónov, ktoré doplnili aj televízory či robotické vysávače. Okrem telefónnych služieb ponúka O2 aj TV či internet, ktorý podporuje 4G sieť.

Orange

Najznámejší a najväčší telefónny operátor na Slovensku ponúka perfektnú ponuku telefónnych paušálov a tiež domáceho optického internetu, ktorý patrí medzi to najlepšie, čo si na Slovensku môžete zadovážiť.

Za zmienku pri Orange určite stojí aj poskytovanie domácej televízie cez set-top box a obrovská ponuka zariadení, medzi ktoré nepatria iba telefóny, ale aj ďalšie zariadenia ako herné konzoly, smart hodinky či dokonca špeciálna ponuka v podobe dvoch telefónov k jednému paušálu.

Telekom

Najstarší slovenský telekomunikačný operátor ponúka kvalitnú mobilnú 4G sieť a tiež možnosť vyskúšať si novú 5G sieť, ktorá prináša rýchlosť sťahovania až na úrovni 300 – 600 Mb/s.

Telekomu nechýba bohatá ponuka mobilných paušálov a tiež perfektná služba digitálnej televízie Magio, ktorá okrem bohatého výberu televíznych kanálov, ponúka zabudovanú videopožičovňu či možnosť pretáčania a nahrávania programov.

UPC

Internet od UPC je synonymom pre ultra-rýchly domáci internet. Okrem tohto však poskytovateľ UPC ponúka digitálnu televíziu Horizon TV a rôzne doplnky ako streamovacie služby HBO GO.

V rámci UPC dostanete na výber aj výkonné modemy či rôzne Wi-Fi boostre na zosilnenie internetového signálu v každej miestnosti vášho bytu či domu. UPC má v ponuke vyše 160 televíznych programov, do ktorých neustále pribúdajú nové stanice.

Hlasujte do 13. januára 2021

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2020 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra bankaESETCanonJBLmi-store.skiRobotMotorola a VÚB Banka.


Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.