Reklama

Hlasujte a vyhrajte 7 cien v ankete NAY TECHBOX roka 2020

TECHBOX

Oslavujeme 10. rokov unikátnej technologickej ankety, v ktorej predovšetkým vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul najlepší z najlepších. Hlasovať v ankete NAY TECHBOX roka 2020 sa určite oplatí, máme pre vás pripravených až 7 MEGA CIEN, však sa pozrite nižšie!

Výber tých najlepších z najlepších je opäť výlučne na vás, čitateľoch, kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov či bankových aplikácií. Budeme vďační ak sa zapojíte do jubilejného 10. ročníka ankety a dáte svoj hlas vaším favoritom. Hlasovanie v ankete NAY TECHBOX roka 2020 je pritom veľmi jednoduché.

Stačí si otvoriť stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách ankety FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SLÚCHADLÁ a SMARTFÓN.

Samozrejme môžete hlasovať len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Ak poznáte napríklad notebooky, vyberiete si z nominovaných ten, ktorý je podľa vás najlepší. Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, cenou, kvalitou spracovania, skúsenosťami so samotným nominovaným produktom či konkrétnym výrobcom. Rovnako to platí pre ďalšie kategórie ankety, ktorej web stránka sa prispôsobí aj vášmu smartfónu či tabletu.

Nominácia 36 produktov, 6 bankových aplikácií a 6 operátorov v ankete NAY TECHBOX roka 2020 ponúka prehľadnú orientáciu v tom najlepšom a najzaujímavejšom na súčasnom trhu. Stačí iba kliknúť na NAYTECHBOXroka.sk a hlasovať.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Vašim hlasovaním nám pomôžete nájsť najlepších z najlepších a budete zaradení do žrebovania o mega ceny v hodnote stovák eur. Tie do ankety venovali naši partneri a radi vám ich odovzdáme už počas januára 2021, kedy vyhlásime aj výsledky ankety NAY TECHBOX roka 2020.

Vyhrať môžete špičkové inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 44 mm od Tatra banky, skvelý smartfón s vynikajúcimi fotoaparátmi Samsung Galaxy A51 od VÚB banky, ale aj najnovší robotický vysávač vrátane mopu iRobot Roomba Combo 2v1 od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora a dovozcu značky iRobot v SR.

Pozrite si

Toto sú víťazi ankety NAY TECHBOX roka 2019

Tešiť sa môžete aj na dvojicu vydarených Bluetooth slúchadiel do uší v čiernej a bielej farbe JBL TUNE 115TWS od DSI Slovakia, s.r.o, distribútora značky JBL, rovnako na jedného z vás čaká úplná novinka – smartfón s veľkou výdržou Motorola moto g9 power od Lenovo (Slovakia) a nechýba ani jeden z top smartfónov s vynikajúcim pomerom cena/výkon Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB s digitálnou licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločností ESET a mi-store.sk, jediného oficiálneho obchodu značky Xiaomi na Slovensku.

HLASUJTE TU!

Hlasovať môžete do 13. januára 2021.


Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2020 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESET, Canon, JBL, mi-store.sk, iRobot, MotorolaVÚB Banka.





Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.