Reklama

Pomôžte nám nájsť NAY TECHBOX BANKOVÚ APLIKÁCIU roka 2020 a vyhrajte!

TECHBOX

Tento rok oslavujeme už 10. ročník populárnej ankety NAY TECHBOX roka. Stačí iba jeden váš hlas a ste zaradený do súťaže o jednu zo 7 hodnotných cien. V kategórii NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA roka 2020 je nominovaných šesť skvelých aplikácií.

V rámci súťaže môžete vyhrať perfektné smart hodinky Apple Watch Series 6 44 mm od Tatra banky, skvelý smartfón s vynikajúcimi fotoaparátmi Samsung Galaxy A51 od VÚB banky, ale aj najnovší robotický vysávač vrátane mopu iRobot Roomba Combo 2v1 od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora a dovozcu značky iRobot v SR.

Tešiť sa však môžete aj na dvojicu vydarených Bluetooth slúchadiel do uší v čiernej a bielej farbe JBL TUNE 115TWS od DSI Slovakia, s.r.o, distribútora značky JBL, rovnako na jedného z vás čaká úplná novinka – smartfón s veľkou výdržou Motorola moto g9 power od Lenovo (Slovakia) a nechýba ani jeden z top smartfónov s vynikajúcim pomerom cena/výkon Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB s digitálnou licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločností ESET a mi-store.sk, jediného oficiálneho obchodu značky Xiaomi na Slovensku.

Pozrite si

Hlasujte a vyhrajte 7 cien v ankete NAY TECHBOX roka 2020

NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA

Z každej z 8 kategórii máte na výber zo 6 najlepších zástupcov. Rovnako to platí aj pre kategóriu BANKOVÁ APLIKÁCIA. Takmer všetci nominovaní nám v rámci tohto roku prešli rukami, takže sme vyberali tých najlepších z najlepších.

Zástupcov v tejto kategórii majú viaceré slovenské banky vrátane tých virtuálnych. Jednotlivé nominované aplikácie sa líšia ponukou funkcií, dizajnom aj používateľským prostredím. Vyberte, ktorá je podľa vás tá najlepšia.

Poďme sa pozrieť na nominované produkty v kategórii NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA pre rok 2020.

365.bank

Od založenia účtu cez jeho vedenie až po šikovné sporenie Syslenie. Táto banková aplikácia je od základov postavená pre plnú digitálnu správu vašich financií tak, ako aj samotná banka 365.bank. K možnosti riešenia bežných bankových úkonov vrátane vybavenia bezúčelového úveru bez zbytočných papierovačiek pridáva aplikácia 365.bank aj šikovnú možnosť rozdelenia platby za spoločný účet a vypýtanie si peňazí od „dlžníkov“, či vystavenie digitálnej karty, ktorú si spolu s tou klasickou môžete pokojne vložiť aj do platobných služieb Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay.

Aplikácia Tatra banka

K bežnej správe financií, rýchlym platbám, sporeniu či financovaniu sa v prípade aplikácie Tatra banka najnovšie pridáva aj možnosť založenia bežného aj živnostenského účtu a to aj bez návštevy pobočky, či jednoduchý vstup do Podielových fondov aj s možnosťou vyskúšania si tohto druhu sporenia „na nečisto“. S nastavením automatickej splátky ku kreditnej karte či sporením do Podielových fondov vám najnovšie pomôže aj Chatbot Adam pripravený poradiť vám s prakticky akýmkoľvek bankovým úkonom. V najnovšej verzii aplikácie tiež nájdete aj možnosť získania jednorazového čísla karty pre bezpečné platby na internete, ako aj možnosť získania digitálnej kreditnej karty pripravenej na okamžité použitie.

George Slovensko

Aplikácia George Slovensko od Slovenskej sporiteľne spája bohatosť funkcií s jednoduchým ovládaním a prostredím, ktoré sa prispôsobí vašim bankovým potrebám. Na prihlásenie sa do aplikácie vám bude stačiť pohľad či odtlačok prsta a na rýchlu platbu zas skener, ktorý dokáže rozpoznať IBAN, QR aj čiarové kódy či poštové poukazy. Všetky dôležité služby združuje aplikácia George Slovensko v prehľadom eshope, cez ktorý si pohodlne vybavíte sporenie, pôžičku, poistenie či investovanie aj bez návštevy pobočky. Samozrejmosťou je už podpora Push notifikácií, k čomu sa po stránke neustáleho dohľadu nad účtom a zabezpečenia pridáva možnosť aktivácie či okamžitého blokovania karty.

mBank SK

Aplikácia mBank stavia do popredia dokonalý prehľad o financiách dokonca už aj pred samotným prihlásením do aplikácie, ako aj zabezpečenie, od ktorého sa odvíja potreba potvrdenia každej transakcie a prihlásenia pomocou biometrie alebo PIN kódu. V aplikácii si viete niekoľkými klepnutiami zmeniť limity pre platby, zmeniť PIN kód alebo zablokovať kartu a to kompletne pod záštitou pokročilých šifrovacích protokolov. Medzi skvelé funkcie aplikácie patria aj rýchle skratky cez ikonu aplikácie či volanie na mLinku s automatickou identifikáciou klienta.

SmartBanking

SmartBanking od ČSOB je s každou ďalšou aplikáciou viac smart, vďaka tej najnovšej do nej pribudla aj služba Payme pre jednoduché zdieľanie a načítanie platobných údajov či dobíjanie kreditu u dvojice slovenských operátorov priamo cez appku. Novinkou v aplikácii je tiež tzv. Multibanking, ktorý vám umožní pridať si do aplikácie SmartBanking aj účty z iných bánk, ktorých zoznam sa neustále rozširuje. Tieto novinky dopĺňajú už známy zástup praktických funkcií vrátane pravidelného investovania, možnosť platieb pomocou skenu faktúr, splátky hypotéky či vybavenie cestovného poistenia.

VÚB Mobil Banking

VÚB Banka svoju aplikáciu VÚB Mobil Banking neustále vylepšuje a tak sa jej súčasťou nedávno stalo aj šikovná funkcia automatickej identifikácie v prípade volania na Kontaktné centrum, ktoré mimochodom môžete vytočiť priamo z Rýchleho prístupu na domovskej stránke. Funkcia Scan & Pay sa zas dočkala nových rozšírení a po novom si do nej môžete nahrať aj celé PDF faktúry, z ktorých dokáže aplikácia VÚB Mobil Banking dokáže automaticky naskenovať IBAN či QR kód. Pokiaľ máte pridelenú virtuálnu pobočku, v aplikácii si navyše môžete nechať zobraziť aj vášho poradcu, s ktorým si môžete cez aplikáciu naplánovať osobné stretnutie.

Hlasujte do 13. januára 2021

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2020 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra bankaESETCanonJBLmi-store.skiRobotMotorola a VÚB Banka.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.