Reklama

Podcast Techbox týždeň: Padol nový rekord v štartoch do vesmíru

TECHBOX

Dnes sme pripravili prvý tohtoročný TECHBOX TÝŽDEŇ. Nový podcast nahrali Lissett a Richard.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch a Google Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Keď viceprezident SpaceX Tom Ochinero na World Satellite Business Week uviedol, že SpaceX sa v roku 2022 pokúsi dosiahnuť viac ako 60 štartov, znelo to ako prestrelený zámer. Teraz je jasné, že nový rekord v letoch do vesmíru naozaj padol, pretože SpaceX má už na konte 60 štartov kozmických rakiet; 59-krát letel Falcon 9 a 1-krát Falcon Heavy s vojenskou misiou USSF-44 a šesticou menších družíc.

Koncom decembra sa spustil tréningový klub Nike na Netflixe. O čo vlastne ide?

V zhone a snahe o splnenie prianí blízkych sa mohli aj tí najopatrnejší popáliť a tovar objednať z e-shopu, ktorý ho nikdy nemal v úmysle doručiť. Pokiaľ bol tovar objednávaný na dobierku, nad takou objednávkou možno mávnuť rukou. Čo však robiť, ak ste za takýto tovar zaplatili vopred prevodom či platobnou kartou?

Analytik Ming-Chi Kuo prišiel s nie príliš potešujúcou informáciou. Tvrdí, že Apple odloží, alebo úplne zruší vývoj a predaj iPhone SE (2023), aby tak podporil predaje drahších modelov.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Aktuálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇTECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.