Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tréningový klub Nike na Netflixe sa spúšťa už dnes. O čo vlastne ide?

Tréningový klub Nike na Netflixe sa spúšťa už dnes. O čo vlastne ide?
Zdroj | unsplash/bruce mars
Michal Sobek
Tréningový klub Nike na Netflixe sa spúšťa už dnes. O čo vlastne ide?
Zdroj | unsplash/bruce mars
Zdroj | unsplash/bruce mars

Vianočné obdobie máme už za sebou, čo znamenalo niekoľkodňové jedenie zemiakového šalátu, kapustnice a hlavne hromady koláčov. Motivovať k tomu, aby sme boli opäť vo forme sa rozhodla aj streamovacia platforma Netflix. Vôbec prvýkrát bude streamovať fitnes obsah z Tréningového klubu Nike.

Čo je to Tréningový klub Nike? Je to niečo ako dokonalý tréningový partner, ktorého vedú poprední certifikovaní tréneri Nike. Programovanie ponúka celý rad možností pre ľudí všetkých fitnes úrovní, vrátane silového tréningu, jogy a vysokointenzívneho tréningu.

Každý program z Tréningového klubu Nike má viacero epizód, pričom celkovo to bude 30 hodín cvičení vydaných v dvoch dávkach. Programy budú dostupné vo viacerých jazykoch na všetkých typoch predplatného s tréningami pre všetky úrovne kondície.

Obsah pokračuje pod reklamou
Pozrite si

Netflix s reklamami je realitou. Toto je všetko, čo o ňom potrebujete vedieť

Prvá dávkaka tréningov zahŕňa programy ako Kickstart Fitness with the Basics (13 epizód), Dva týždne k silnejšiemu jadru (7 epizód), Zamilujte sa do vinyasa jogy (6 epizód), HIT & Sila s Tarou (14 epizód), Dobrá kondícia (6 epizód), Čo by som mal vedieť o Kickstart Fitness so základmi? a Silový tréning s vlastnou váhou.

Cvičí sa 3x týždenne po dobu jedného mesiaca. Pre začiatočníkov s pestrou hudbou a viacerými trénermi sú to na začiatku dva týždne s intenzitou tréningov 3x týždenne. Medzi trénermi sa objavujú zvučné mená ako Branden Collinsworth, Jonah Kest alebo Tara Nicolas.

Pozrite si

Najočakávanejšie seriály, ktorých sa dočkáme v roku 2023

Tréningy sú navrhnuté tak, aby vám nebolo potrebné žiadne príslušenstvo, hodí sa iba cvičiaca podložka. Taktiež cvičiť môžete doma, v telocvični alebo v inom voliteľnom priestore. Členovia Netflixu, ktorí ho majú predplatení, môžu vyhľadať Nike na tejto streamovacej platforme a nájsť zbierku tréningov. Ak nemáte Netflix, príslušnú aplikáciu si viete stiahnuť priamo z obchodov s aplikáciami na mobilných zariadeniach.

Prvá séria fitnes kurzov z Tréningového klubu Nike sa na Netflixe spustila už dnes, 30. decembra, a ďalšie programy budú spustené v budúcom roku.

Zdroj