Reklama

Najočakávanejšie seriály, ktorých sa dočkáme v roku 2023

Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry
Michal Spiegel
Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry
Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry

Rok 2023 prinesie množstvo kvalitných seriálov na streamovacie služby. My sme pre vás vybrali 10-ku najočakávanejších.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Pri niektorých seriáloch zatiaľ nie sú známe dátumy vydania.

1

The Last of Us

HBO Max – 15. január

Jeden z najočakávanejších seriálov tohto roka. Seriálové spracovanie výbornej videohry o postapokalyptickom svete a vzťahu medzi dvomi ústrednými postavami – Joelom a Ellie, ktorí sa vydávajú na cestu naprieč USA s cieľom dať ľudstvu druhú šancu.

2

The Mandalorian Season 3

Disney+ – 1. marec

Mandalorian, jeden z najlepších seriálov služby Disney+, ponúkne v marci už svoju tretiu sériu. Dej sa odohráva 5 rokov po udalostiach 6. filmu ságy Star Wars – Return of the Jedi. Sledujeme lovca odmien z rasy Mandaloriánov a jeho dobrodrúžstva s baby Yodom – Grogu.

3

Succession Season 4

HBO Max – jar 2023

Seriál skúma témy moci, politiky, peňazí a rodiny. Pojednáva o bohatej dysfunkčnej rodine, na čele ktorej stojí Logan Roy, ktorého stvárnil výborný Brian Cox, generálny riaditeľ jedného z najväčších mediálnych a zábavných konglomerátov na svete.

4

The Witcher Season 3

Netflix – 2023

Tretia séria skvelého seriálu Zaklínač, ktorý je seriálovou adaptáciou populárnej knižnej a ešte populárnejšej hernej série zasadenej do fantasy sveta. Postavu Zaklínača Geralta z Rivie si zahral Henry Cavill.

5

Secret Invasion

Disney+ – 2023
Obsah pokračuje pod reklamou

Marvel v roku 2023 prinesie nový seriál, ktorý bude sledovať osudy Furyho (Samuel L. Jackson) a Talosa (Ben Mendelsohn), ktorí sa snažia zastaviť Skrullov, ktorí prenikli do Marvel univerza.

6

Squid Game Season 2

Netflix – 2023

Keď mal minulý rok na Netflixe premiéru juhokórejský seriál Squid Game, spustil celosvetový ošiaľ a pomohol Netflixu zdvihnúť sledovanosť napriek tomu, že nešlo o anglojazyčný projekt. Seriál spracováva témy ako chudoba, zadlženosť, rodová nerovnosť či hon za peniazmi. To všetko vo svete hry, v ktorej ide o život. Druhej série by sme sa mali dočkať práve v roku 2023.

7

Ahsoka

Disney+ – 2023

Svet Star Wars dostane ďalší seriál, tentokrát zameraný na ženskú hrdinku Ashoku, ktorá bola padawanka Anakina Skywalkera.

8

The Idol

HBO Max – 2023

Nový seriál z dielne HBO Max prinesie príbeh komplikovaného vzťahu vodcu kultu a popovej hviezdy. V hlavných úlohách sa objavia Lily-Rose Depp a The Weeknd, ktorý je zároveň aj tvorcom seriálu.

9

The White House Plumbers

HBO Max – 2023

Seriálová miniséria, ktorá prinesie príbeh aféry Watergate z roku 1972. V hlavných úlohách sa objavia Woody Harrelson a Justin Theroux.

10

The Walking Dead: Dead City

Disney+ – 2023
Obsah pokračuje pod reklamou

Po skončení nekonečného zombie seriálu The Walking Dead tu máme samostatné pokračovanie, ktoré sa zameria na osudy Maggie a Negana. Napriek tomu, že ostatné seriály z Walking Dead univerza nedosahujú také kvality ako pôvodný seriál, prítomnosť hercov z pôvodného seriálu v tejto novinke by mala zaručiť aspoň čiastočný úspech.

https://www.youtube.com/watch?v=EIvn1ChWVVU
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.