Reklama

Peter Ohrajter / ESET - Chránime už viac ako 120 mil. používateľov | TECHTALKS

TECHBOX

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s Petrom Ohrajterom zo slovenskej spoločnosti ESET. Rozprávali sme sa o novinkách v ESETe, ale aj o projekte bezpecnenanete.sk či novom Campuse.

Peter Ohrajter pracuje aktuálne ako Marketing & Corporate Communication Manager pre Slovensko v úspešnej slovenskej spoločnosti ESET. Náš Roman sa s Petrom pozná roky, kedysi boli obaja šefredaktori printových magazínov, ktoré si vzájomne konkurovali. Vzťahy na Slovensku medzi novinármi sú však výborné, aj preto si obaja radi zaspomínali nielen na „staré časy“.

Dnes Peter Ohrajter šéfuje komunikácii mimoriadne úspešnej slovenskej spoločnosti ESET, ktorú snáď nikomu netreba predstavovať. Ako sa ESETu darí, čo prinášajú nové verzie produktov, ale aj o tom, kedy bude nový ESET Campus? Rozhodne stojí za to vypočuť si náš nový TECHTALKS, kde sa nielen o Petrovi, ale aj o ESETe dozviete množstvo zaujímavých informácií a noviniek. 

Pozrite si

ESET predstavil nové verzie riešení pre domácnosti a platformu ESET HOME

A poznáte projekt bezpecnenanete.sk? Ak nie, vedzte, že za ním je tiež práve ESET, ktorý sa aj touto cestou snaží chrániť tých najzraniteľnejších práve ochranou v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Petrom Ohrajterom zo spoločnosti ESET, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.