Reklama

Obrovskú Teslu Cybertruck môžete mať doma za zlomok ceny! Vieme, ako na to

Zdroj | Mega Construx
Michal Sobek
Zdroj | Mega Construx
Zdroj | Mega Construx

Automobilka Tesla len koncom roka 2023 úspešné dokončila svoj ďalší elektrický model s názvom Cybertruck. Do Európy sa tak rýchlo nedostane, ale nič nebráni v tom, aby dokázal zaparkovať aj do vašej obývačky a teraz navyše za veľmi atraktívnu cenu!

Ide o 48-centimetrovú skladačku MEGA Construx od spoločnosti Mattel, ktorá má veľmi podobné diely ako legendárna dánska stavebnica LEGO.

Obsah pokračuje pod reklamou

Miera detailov je skutočne úctyhodná, vidno, že sa tu autori skutočne vyhrali. Celý Cybertruck sa skladá z 3 283 kociek, takže stavba zaberie zrejme aj pár hodín, ale výsledok stojí rozhodne za to.

Zdroj | Mega Construx

Zberateľská stavebnica kopíruje ikonický dizajn reálneho modelu Tesla Cybertruck. Nájdete tu také vychytávky ako nastaviteľné odpruženie, posuvný kryt batožinového priestoru, sklopné dvere batožinového priestoru, sklopné sedadlá a výborne zvládnutý celý interiér.

Zdroj | Mega Construx

Autentický dizajn exoskeletu dopĺňajú pancierované sklenené okná, ktoré zlyhali pri fenomenálnej premiére samotného miliardára Elona Muska. Táto dizajnová stavebnica je ideálnym darčekom pre všetky vekové skupiny, hoci je určená deťom od 14 rokov.

Stavebnica Cybertrucku už síce je na trhu nejaký čas, ale doteraz si držala pomerne vysokú cenovku na úrovni 200 eur. My sme ale našli obchod, kde si ju môžete kúpiť za úžasných 89,99 eur, čo je absolútne bezkonkurenčná cena!

Ak poznáte niekoho, komu by tento set spravil neopísateľnú radosť, tak bežte rýchlo nakupovať, pretože za túto cenu sa sklad vypredá extrémne rýchlo. Lovu zdar!

Aktuálne ceny MEGA Construx Tesla Cybertruck nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.