Reklama

Nudíte sa v práci? Zahrajte sa s Google najkomplikovanejšiu krížovku

Zdroj | Google
Michal Sobek
Zdroj | Google
Zdroj | Google

Spoločnosť Google občas prekvapí a vypustí do sveta veci, ktoré by ste od nej nečakali. Takýmto príkladom je aj oficiálna I/O krížovka, ktorá rozhodne patrí medzi tie komplikovanejšie.

Ide o interaktívnu krížovku vyvinutú pomocou generatívneho modelu AI Gemini. Tá má za úlohu otestovať vaše znalosti z výročnej vývojárskej konferencie Google I/O.

Zdroj | Google
Obsah pokračuje pod reklamou

Obsahuje dokopy viac ako 320 slov a indícií. Niektoré slová v krížovke môžu byť určite trochu náročné na uhádnutie, pokiaľ sa až tak nezaoberáte vývojom softvéru Android. Google však myslel aj na toto, preto do hry integroval systém tipov poháňaný Gemini.

Avšak ten funguje na takom princípe, že vám neposkytne žiadne ďalšie stopy, ale môžete sa ho aspoň opýtať, či ste na správnej ceste. Na vytvorenie slov a indícií v hre Google tiež použil Gemini Advanced.

Pozrite si

Vyhľadávanie Google sa opäť mení. Je to ale k lepšiemu alebo naopak?

Vyriešením viacerých indícií za sebou získate skóre, zatiaľ čo neuhádnutie slova vám ho vynuluje. Cieľom je získať čo najviac bodov a pomôcť svojmu tímu zaistiť si prvé miesto skôr, než sa hracia plocha úplne zaplní a hra sa resetuje pre ďalšie kolo hráčov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.