Reklama

Nové notebooky radu Dell Vostro - produktivita za dostupnú cenu

Zdroj | Dell
Imrich Maťo
Zdroj | Dell
Zdroj | Dell

Spoločnosť Dell oznámila príchod nových notebookov pre prácu radu Dell Vostro. Prezentuje ich sloganom Dell Vostro po novom.

Pozrite si

Vynovená séria notebookov Alienware sľubuje nárast výkonu o 85%

Zdroj | Dell

Podľa vyjadrenia výrobcu je filozofia Vostro založená na spojení spoľahlivého výkonu, moderného dizajnu, zvýšenej bezpečnosti s prémiovou podporou ProSupport Plus a to pri stále dostupnej cene.

Zdroj | Dell
Pozrite si

Dell XPS 13 Touch: najmenší, ale výkonný

Notebooky Dell Vostro v sérii 5000 sú dostupné v 15” a 14” veľkosti. Ich prednosťou je moderný, kovový dizajn s hrúbkou 18,5 mm v sivom, zlatom a modrom farebnom vyhotovení.

Postavené sú na poslednej generácii procesorov Intel Core i7 s maximálne 4 GB GDDR grafickej pamäte a 16 GB RAM pamäťou rozšíriteľnosťou na 32 GB. Na ukladanie dát je k dispozícii 1 TB pevný disk, 256 GB SSD alebo kombinácia HDD + SSD.

Zdroj | Dell
Pozrite si

Nové notebooky Dell Inspiron, poznáme ich špecifikácie

Bezpečnosť notebookov zabezpečuje kombinácia snímača odtlačkov prstov a technológie Windows Hello. Takže prístup k dátam na zariadení nie je možný ani v prípade, že by vám ho ukradli.

Zdroj | Dell

15-palcový model Vostro 3568 využíva 7. generáciu procesorov Intel i5. K dispozícii je 1 TB HDD alebo 256 GB SSD disk. Pre ostrejší obraz je možné osadiť notebook voliteľným Full HD displejom a grafickou kartou s pamäťou 2 GB. O bezpečnosť dát sa stará skener odtlačkov prstov a Windows Hello.

Zdroj | Dell

Tlačová správa, ktorú sme obdržali prezrádza ešte dostupnosť noviniek, no, žiaľ, zatiaľ nie ich cenu. Notebooky Vostro 5000 vo veľkosti 14 a 15 palcov budú dostupné v najbližších dňoch. Dell Vostro 3000, konkrétne model 3568, bude dostupný od 11. októbra 2016.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.