Reklama

Ninebot odhalil ďalšie dva elektrické skútre. Sú ako stvorené do mesta

Zdroj | Ninebot
Michal Sobek
Zdroj | Ninebot
Zdroj | Ninebot

Spoločnosť Ninebot sa primárne zameriava na rôzne formy dopravy, či už sú to elektrické skútre alebo elektrické kolobežky. Práve v segmente elektrických skútrov predstavila dve novinky.

Tie nesú názvy Ninebot C85c a C80c, pričom patria do série Ninebot C. Dizajnéri sa pri navrhovaní exteriéru údajne inšpirovali fenoménom UFO. Nachádza sa tu priehľadný štít a LED pás svetiel.

Zdroj | Ninebot
Obsah pokračuje pod reklamou

Inak je dizajn skutočne jednoduchý a minimalistický. Na výber bude v ružovej, zelenej a šedej farbe. Ninebot zapracoval na systéme jazdy, ktorý nazval Ridey Fun Air.

Model Ninebot C85c má batériu z uhlíkových kryštálov s kapacitou 22 Ah, teda poskytuje dojazd okolo 72 km, zatiaľ čo batéria modelu C80c ponúkne približne 64 km dojazdu na jedno nabitie.

Zdroj | Ninebot

Maximálna rýchlosť modelu Ninebot C85c je elektronicky obmedzená na hodnotu 52 km/h, zatiaľ čo v modeli C80c je obmedzená na 47 km/h.

Vpredu aj vzadu sú kotúčové brzdy, teda v prípade modelu Ninebot C85c, pričom v prípade C80c sú vzadu bubnové brzdy. Pod sedadlom na nachádza úložný priestor s kapacitou 24 litrov. Oba modely podporujú bezkľúčové odomykanie a aktualizácie typu OTA.

Na riadidlách sa nachádza aj centrálny ovládač s veľkou obrazovkou, ktorý obsahuje množstvo praktických informácií, vrátane navigácie, hudobného prehrávača alebo uskutočňovania hovorov.

Pozrite si

3 elektrické skútre na našom trhu

Elektrický motocykel Ninebot C85c má cenu stanovenú na 5 399 juanov, teda približne 700 eur, pričom zaujímavé je, že cena modelu Ninebot C80c zatiaľ nebola oznámená. Je však veľmi pravdepodobné, že tieto elektrické skútre budú figurovať len na čínskom trhu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.