Reklama

NAY TECHBOX roka 2023: Spoznajte výnimočné produkty Xiaomi

TECHBOX

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Hlasovať aj tento rok môžete už v 12. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov a bankové aplikácie roka 2023.

Dnes vám predstavíme nominácie produktov spoločnosti Xiaomi. Už máte svojho favorita?

Xiaomi si postupom rokov vybudovala silné postavenie v segmente elektroniky aj u nás. Spoločnosť doteraz boduje takmer neprekonateľným pomerom ceny a výkonu. Portfólio Xiaomi sa každým rokom rozrastá, pričom okrem smartfónov má širokú paletu zaujímavých a praktických produktov.

Obsah pokračuje pod reklamou

Do ankety sa vďaka týmto kvalitám medzi nominácie tohtoročnej ankety NAY TECHBOX roka 2023 dostali až štyri produkty od spoločnosti Xiaomi. V kategórii kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ sú to Xiaomi Buds 4 Pro, v kategórii NAY TECHBOX SMARTFÓN bojuje podarený kúsok Xiaomi 13T Pro, v kategórii NAY TECHBOX SMART HOME je to Xiaomi Smart Teplovzdušná fritéza Pro 4L a v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA je to elektrická kolobežka Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra. Poďme si ich bližšie predstaviť.

Xiaomi je silné aj v segmente bezdrôtových slúchadiel, čoho dôkazom je model Xiaomi Buds 4 Pro. Nabíjacie puzdro obsahujúce dvojicu slúchadiel je kompaktné, pričom ho viete nabiť okrem káblu aj pomocou bezdrôtovej nabíjačky. Xiaomi sa vyhralo s tvarom samotných slúchadiel, tým pádom skvelo držia v ušiach.

Zdroj | Xiaomi

Na nerušené počúvanie slúži technológia aktívneho potlačenia okolitých ruchov (ANC) až do hodnoty 48 dB spolu s kodekom LDAC a certifikáciou Hi-Res Audio. Ak chcete opak, stačí si zapnúť ambientný režim, ktorý vám zvuky okolia zosilní. Slúchadlá disponujú skvelou výdržou až 9 hodín na jedno nabitie, pričom spolu s puzdrom je to dokopy až 38 hodín. Cena Slúchadiel Xiaomi Buds 4 Pro je 219 eur. Pokiaľ sa im rozhodnete odovzdať hlas v ankete NAY TECHBOX roka 2023, nominovaný ho nájdete v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ.

Vlajkové parametre za rozumnú cenu. To je Xiaomi 13T Pro. ktorý zaujme rozhodne príjemnou vegánskou kožou na zadnej strane a v sérii T aj prvýkrát certifikáciou IP68. Váš pohľad bude smerovať na 6,67-palcový AMOLED displej so 120 Hz. Fanúšikov procesorov MediaTek poteší vlajkový typ Dimensity 9200+.

Výrobca zapracoval aj na fotoaparátoch, na ktorých spolupracoval s Leicou, a tak prináša 50-megapixelový hlavný fotoaparát, 50-megapixelový teleobjektív s 2-násobným priblížením a 12-megapixelový ultraširokouhlý senzor. Vhod príde aj kapacita batérie 5 000 mAh, k čomu sa pridáva až 120-wattové nabíjanie, takže na 100 % sa dostanete iba za 19 minút, čo je perfektný výsledok. Cena smartfónu Xiaomi 13T Pro je od 899 eur. Pokiaľ sa mu rozhodnete odovzdať hlas v ankete NAY TECHBOX roka 2023, nominovaný ho nájdete v kategórii NAY TECHBOX SMARTFÓN.

Xiaomi hovorí, že variť sa dá aj zdravšie! Slúži na to Smart Teplovzdušná fritéza Pro 4L, ktorá dokáže uvariť jedlo s nižším obsahom tuku. Vysokorýchlostná cirkulácia tepelného prúdu vo všetkých smeroch s výkonom 1 600 W zaisťuje rovnomerné zahrievanie jedla. Teplotu je možné nastaviť v rozmedzí od 40 °C do 200 °C.

Zdroj | Xiaomi

Dokáže tiež fermentovať, rozmrazovať a piecť ovocie, zeleninu a mäso. Všetko sa jednoducho nastavuje cez praktický OLED displej. Zvyšné ovládanie prebieha cez prehľadnú a praktickú aplikáciu Xiaomi Home, kde okrem iného nájdete aj viac ako 100 receptov. K dispozícii je taktiež podpora hlasového ovládania prostredníctvom Asistenta Google. Cena Xiaomi Smart Teplovzdušná fritézy Pro 4L je 106,90 eur. Pokiaľ sa im rozhodnete odovzdať hlas v ankete NAY TECHBOX roka 2023, nominovaný ho nájdete v kategórii NAY TECHBOX SMART HOME.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vlajková loď elektrických kolobežiek od Xiaomi s názvom Electric Scooter 4 Ultra jednoznačne boduje svojim systémom duálneho odpruženia, čo je na naše cesty jednoducho nutnosť spolu s 10-palcovými pneumatiky Xiaomi DuraGel. Elektromotor je schopný dodať výkon až 940 W, pričom maximálna rýchlosť ostáva na úrovni 25 km/h, ale kolobežka tak zvládne aj strmšie 25-percentné stúpanie a náročnejší terén.

Do podlahy Xiaomi zmestilo naozaj veľkú batériu s kapacitou 12 000 mAh. To znamená, že na jedno nabitie ste schopní prejsť až 70 kilometrov, čo je naozaj skvelá hodnota. Samozrejmosťou je skladacia konštrukcia s celkovou hmotnosťou 24,5 kilogramu a nosnosťou do 120 kilogramov. Nechýba ani certifikácia IP55. Cena elektrickej kolobežky Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra je 1 004,90 eur. Pokiaľ sa im rozhodnete odovzdať hlas v ankete NAY TECHBOX roka 2023, nominovaný ho nájdete v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA.

Páčia sa vám spomínané produkty Xioami? Môžete za ne hlasovať v aktuálnom ročníku ankety NAY TECHBOX roka 2023. Hlasovať a vybrať najlepších z najlepších sa oplatí, môžete totiž vyhrať jednu z 9 mimoriadne atraktívnych cien. Jednu z nich, a to praktického inteligentného pomocníka pre vašu domácnosť Xiaomi Smart Teplovzdušnú fritézu Pro 4L získate práve vďaka Xiaomi.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.