Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

NASKICUJ MA 04 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

NASKICUJ MA 04 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20
TECHBOX
NASKICUJ MA 04 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Viete, že séria smartfónov Samsung Galaxy Note má vo svojom tele ukryté unikátne pero S Pen? S ním dokážete doslova zázraky a v redakcii sme sa o jeden pokúsili. Kto z našich redaktorov najlepšie naskicuje zakladateľa a šéfredaktora printového magazínu TECHBOX – Romana Calíka s najnovším Samsung Galaxy Note20? Ako štvrtý sa pokúša o najlepšiu skicu Michal Krajčír.

Mišo spolupracuje s TECHBOX na príprave rozhovorov v YouTube relácii TECHTALKS. Vyspovedal už mnoho známych osobností zo sveta technológií, ale aj rôznych influencerov. Kecať vie, o tom sa môžete presvedčiť v niektorom TECHTALKS, ktoré nájdete aj ako podcasty. Okrem toho rád jazdí na dobrých autách, nielen na svojom neprehliadnuteľnom Fiat 500 Abarth, aj preto si jeho články môžete prečítať v printovom vydaní TECHBOX alebo na stránke RevRats.sk.

Samsung sériu Note pozná veľmi dobre, aj preto si rád vyskúšal najnovší smartfón Samsung Galaxy Note20. Pozrite sa, ako sa mu podarilo naskicovať nášho šéfredaktora.

Michala sme sa počas skicovania so Samsung Galaxy Note20 taktiež opýtali 3 otázky, ktoré položíme aj našim ďalším redaktorom. Totiž, každých 5 dní Romana skicuje jeden z našich ďalších kolegov. Môžete sa tešiť celkovo na 5 skíc, z ktorých potom vy vyberiete tú najlepšiu.

Pozrite si

NASKICUJ MA 01 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Čím ťa zaujal nový Samsung Galaxy Note20 resp. Note20 Ultra?

Mňa ako Applistu s celou rodinou zariadení asi ťažko presvedčí, no s prižmúrením oka by som si vedel predstaviť používať ho. Za mňa musí byť telefón spoľahlivý, rýchly, s perfektným displejom, foťákom a výkonom. A pri tom krátkom používaní sa Note 20 ukázal práve v tomto svetle. Navyše, keďže používam telefón ako pracovný nástroj, často aj na písanie poznámok, tak by som to pero fakt využil. To je jedna z vecí, na ktorú by som si rýchlo zvykol a ktorá by mi chýbala v mojom telefóne.

Pozrite si

NASKICUJ MA 02 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Keď si kreslil Romana na Samsung Galaxy Note20, aký si mal z toho pocit?

Musím sa priznať, že najprv som mal kopec výhovoriek, že neviem kresliť a že to dopadne katastrofálne. Chytil som však do ruky pero a potom to už išlo samé. Kreslenie mi prišlo veľmi prirodzené, dokonca by som povedal, že ma to celkom bavilo. No a od polovice, keď už som mal základné Romanove črty nakreslené, som si to fakt užíval.

Myslím, že aj výsledok stojí za to a moja prvá kresba, bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností, by mala visieť zarámovaná minimálne v redakcii 🙂 (cieľom bol však Louvre, stále treba “mieriť na slnko a keď sa podarí trafiť aspoň mesiac, tak je to fajn :D)

Prečo by si si ty kúpil Samsung Galaxy Note20?

Ako som už spomínal v prvej odpovedi, musel by som kompletne premigrovať celý svoj ekosystém, čo zas nie je niečo nepredstaviteľné, len som lenivý to urobiť. Presvedčil by ma výkon, displej, foťák a stylus/pero. Táto kombinácia by pokryla moje základné potreby, resp. požiadavky na telefón, ktoré by mi Note20 splnil. Aha, a farebné varianty, pretože kto nemá rád farbičky? 🙂

Pozrite si

NASKICUJ MA 03 – Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

A ako Romana Michal nakreslil? Pozrite si výsledok.

Už o 5 dní bude kresliť Marián, ďalší člen nášho tímu. Určite si pozrite, ako sa mu darilo a sledujte nás až do konca, pretože práve vy rozhodnete, ktorému členovi redakcie to išlo s Note20 najlepšie. A nebude to len tak, jedného z vás odmeníme krásnou hodnotnou cenou.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.