Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX.sk spúšťa vlastné podcasty TECHTALKS!

TECHBOX.sk spúšťa vlastné podcasty TECHTALKS!
Michal Spiegel
TECHBOX.sk spúšťa vlastné podcasty TECHTALKS!

A je to tu. Po dlhých prípravách pre vás spúšťame podcasty z dielne TECHBOX.sk. Konkrétne začíname zaujímavými rozhovormi s rôznymi osobnosťami technologického a lifestylového sveta – TECHTALKS.

Nedávno sme oslávili 10. výročie založenia tohto portálu. Za ten čas sme prešli hodný kus cesty, na ktorej sme sa posúvali, nie len ako internetový portál, ale aj ako médium. Pred dvomi rokmi sme začali s vydávaním novej luxusnej verzie TECHBOX časopisu a zapracovali sme aj na YouTube videách.

Pozrite si

Drahomír Piok – Vyskúšať treba všetko, ale sypať nebudem | TECHTALKS

Práve vo videách sme minulý rok spustili formát talkshow TECHTALKS – rozhovory so zaujímavými osobnosťami slovenskej technologickej a internetovej scény. Práve tieto rozhovory prinášame aj v podcastovej podobe a to na všetkých známych aj neznámych platformách.

TECHTALKS by TECHBOX nájdete ako na Apple Podcastoch, tak na Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Pozrite si

Top 10 podcastov, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť – časť II.

Podcast TECHTALKS sa objaví v aplikáciách maximálne deň po uverejnení na YouTube. Momentálne je dostupných všetkých deväť dielov, ktoré nájdete aj na našom YouTube.