Lenovo Phab 2 Pro s novými Tango aplikáciami

ZDROJ | LenovoLenovo Phab 2 Pro

Smartfón Lenovo Phab 2 Pro s podporou technológie Tango ma po výstave CES 2017 opäť bohatšiu ponuku podporovaných aplikácií. Tie sú zamerané na vzdelávanie, interiérový dizajn a tiež na zábavu.

Medzi mnohé kvalitné AR/VR hry patrí napríklad aj Hot Wheels Track Builder, Fury of the Gods alebo Crayola Color Blaster. Vo svojej podstate je však Tango nástrojom, ktorý má zvýšiť užitočnosť vášho telefónu.

https://youtu.be/BjlPbqgBSuc

Napríklad predinštalovaná aplikácia Measure (Meranie), ktorá využíva technológiu Tango a jej schopnosť vnímať hĺbku na rýchle meranie interiérov a reálnych objektov (používateľom umožňuje vidieť miery zobrazené v rozšírenej realite).

Novo pridaná aplikácia iStaging pre interiérový dizajn, ktorá spája priestorové vnímanie technológie Tango s vlastnou technológiou Immersive Reality, ktorá umožňuje používateľom navrhovať interiéry priamo z ich smartfónu Lenovo Phab 2 Pro.

Pozrite siASUS ZenFone AR je prvý s podporou Tango a Daydream a 8 GB RAM

Lenovo Phab 2 Pro
ZDROJ | Lenovo

Ďalšou interiérov aplikáciou je Matterport s ich Tango softvérom. Ten používateľom umožňuje zachytiť presný 3D model prostredia interiéru, ponúka možnosť virtuálnej prehliadky domu pre ľudí, ktorí majú o nejakú nehnuteľnosť záujem.

Ako užitočnou aplikáciou sa javí MagicPlan spoločnosti Sensopia, s ktorou si môžete odmerať miestnosti a nakresliť plány pôdorysov jednoduchým odfotografovaním priestorov.

Lenovo Phab 2 Pro
ZDROJ | Google

Tango sa chystá spôsobiť prevrat aj v oblasti vzdelávania, a to s aplikáciou Dinosaurs Among Us, ktorá užívateľom umožní prechádzať sa pomedzi Velociraptormi.

Pozrite siVýber najlepších AR mobilných aplikácií

Lenovo Phab 2 Pro
ZDROJ | Google

Študenti sa môžu učiť skúmaním týchto virtuálnych dinosaurov, pričom poskytované informácie sa odvolávajú na najnovšie výskumy paleontológov amerického Prírodovedného múzea a prelínajú sa s rôznymi prvkami dinosaurov. Za zmienku stojí aj aplikácia Solar Simulator at Scale a Holo.

Lenovo Phab 2 Pro je teraz dostupný v cene od 479 eur u autorizovaných predajcov značky Lenovo.

ZdrojLenovo

Komentáre k článku