Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Iný level zábavy s Lenovo Yoga Tab 13

Iný level zábavy s Lenovo Yoga Tab 13
Zdroj | Lenovo
TECHBOX
Iný level zábavy s Lenovo Yoga Tab 13
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Keď tablet, tak ten od Lenova. Ak s ním chcete zažiť naozaj veľa relaxu a zábavy, tak siahnite po Yoge. Lenovo Yoga Tab 13 je pozoruhodný tablet, ktorý vás nebude nudiť ani počas dlhých sychravých dní. Neveríte?

Lenovo Yoga Tab 13 má skvelý, 13-palcový LTPS displej s 2K rozlíšením (2 160 x 1 350 px), jasom do 400 nitov a podporou Dolby Vision HDR. Obnovovacia frekvencia 60 Hz sa postará o to, aby ste si užili plynulý obraz bez sekania.

Zdroj | Lenovo

Rozmýšľate, či je Lenovo Yoga Tab 13 vhodný aj na hranie hier? Samozrejme! Na jeho skvelom displeji si môžete užiť aj tie graficky najnáročnejšie tituly vďaka mobilnej platforme, ktorá si poradí aj s najnovšími hernými titulmi. Nízka latencia vás vtiahne do centra diania.

Zdroj | Lenovo

Hrať môžete doslova celý deň vďaka dlhej výdrži batérie. Keď vám po 12-tich hodinách začne klesať kapacita, rýchlo si ju nabijete adaptérom s 30-wattovým nabíjaním.

Zdroj | Lenovo

O dostatok výkonu sa stará 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 870 s taktom 3,2 GHz spárovaný s 8 GB LPDDR5 RAM. Grafiku si vzal pod palec Qualcomm Adreno 650 GPU. Interné úložisko má kapacitu 256 GB, tam zmestíte naozaj poriadny balík hier. Dodávame, že systém beží na Androide 11.

Pozrite si

10+1 dôvodov, ktorými si nás získal notebook Legion 7

Tablet má štyri reproduktory od JBL, ktorých zvuk vylepšuje technológia Dolby Amtos. Okrem filmov či hier bude pre vás zážitok počúvať koncerty, viesť video-konferencie, alebo počúvať podcasty. Vtedy oceníte technológiu Lenovo Premium Audio Solution.

Zdroj | Lenovo

Centrum zábavy nájdete na Entertainment Space, kde sa dostanete jednoduchým prejdením z domovskej obrazovky. Odtiaľ máte prístup k predplateným službám – od kníh, filmov, televízie až po hry. Mimochodom, viete, že Lenovo Yoga Tab 13 má certifikát od Netflixu na prehrávanie v HD rozlíšení?

Zdroj | Lenovo

Yoga Tab 13 má webkameru s 8 Mpx rozlíšením, o bezdrôtové spojenie sa stará najrýchlejšie Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.2. Napriek veľkej obrazovke má zariadenie prijateľnú hmotnosť (803 g), hravo ho udržíte aj v jednej ruke.

Vzadu sa nachádza praktický stojan z nehrdzavejúcej ocele. Je integrovaný do ikonického valca umiestneného na spodnej strane tabletu a vy ho môžete využiť na držanie tabletu v orientácii na šírku, ale aj ho zavesiť, napr. na háčik.

Zdroj | Lenovo

Čerešničkou na torte je pero Lenovo Active Pen 2, ktoré si k tabletu môžete dokúpiť. Je doslova povinnou jazdou pre kreatívne nadaných tvorcov. Dá im totiž naozajstnú slobodu kresliť priamo na obrazovku a vdýchnuť svojim nápadom skutočné tvary.

Hovoríte si: Uff, toto všetko Lenovo Yoga Tab 13 má? A predsa sme vám ešte nepovedali všetko! Tablet totiž môžete využiť ako externý monitor. Cez šikovný micro HDMI port urobíte z neho rýchlo a jednoducho druhý 2K displej pre váš notebook.

Zdroj | Lenovo

Ak sa vám tablet Lenovo Yoga Tab 13 páči rovnako ako nám, ste na dobrej adrese. Tento skvelý spoločník môže byť váš už od 699 €. K dispozícii je v mimoriadne elegantnej farbe Shadow Black. Novinku si viete zakúpiť v sieti Datacomp.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Lenovo Slovakia.

Zdroj