Reklama

Honor Magic6 Pro prináša najlepšiu výdrž na trhu aj špičkovú konektivitu!

TECHBOX

Honor Magic6 Pro je skutočne skvelo vybavená vlajková loď, ktorá má dostatok tromfov na to, aby dokázala súperiť aj s tými najlepšími modelmi na trhu. Prináša totiž aj nadpriemernú výdrž.

Najnovší model od spoločnosti Honor sme si v uplynulých týždňoch naozaj rozobrali do detailov. Ako sme vám ukázali, tak disponuje špičkovou konštrukciou doplnenou o LTPO OLED displej aj so špeciálnym krycím sklom NanoCrystal Shield.

Obsah pokračuje pod reklamou

Neskôr sme sa zamerali na všetky fotoaparáty, pretože okrem kvality prinášajú aj všelijaké vychytávky na čele s rôznymi režimami. Nemyslíme si to len my, pretože aj prestížny web DxOMark označil Honor Magic6 Pro aktuálne najlepšie fotiacim smartfónom na trhu.

Pozrite si

Honor Magic6 Pro si našiel vlastnú dizajnovú cestu aj špičkový OLED displej

Pred týždňom sme si pochvaľovali aktuálnu špičku v odbore mobilných procesorov, kde jednoznačne Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 patrí. K tomu sa pridáva aj najnovší Android 14 spolu s nadstavbou MagicOS 8.0 a vychytávkami ako napríklad Magic Portal.

Práve k nemu sa ešte môžeme na chvíľu vrátiť. Ako sme už spomínali, ide o veľmi zaujímavú funkciu, za ktorou stojí práve umelá inteligencia, ktorú výrobcovia čoraz viac implementujú do svojich zariadení a systémov.

Práve na základe skopírovaného obsahu alebo fotografie vie Honor Magic6 Pro predpokladať, čo s tým chcete robiť ďalej a práve tomu prispôsobí ponuku kompatibilných aplikácií. Máte napríklad skopírovaný text? Honor vyhodnotí, že ho chcete niekomu poslať e-mailom alebo pomocou nejakej četovacej aplikácie.

Pozrite si

Honor Magic6 Pro je novým kráľom DxOMark, ale to nie je všetko!

Skopírujete si adresu? Honor predpokladá, že ju chcete vložiť do aplikácie Mapy Google. Miesto a čas? Honor vám okrem iných bežných aplikácií navrhne napríklad Kalendár. Ako vidíte, tak Honor Magic6 Pro vie rozmýšľať aj za vás!

Honor Magic6 Pro má na svojej palube miesto na dve Nano SIM karty, pričom tá druhá môže byť pokojne v modernej forme eSIM, čo sa hodí napríklad v prípade cestovania v zahraničí. Okrem toho môžete cez obe SIM karty prijímať signál v najmodernejšej 5G sieti!

Rýchly internet vás však čaká aj doma, a to vďaka najnovšiemu štandardu Wi-Fi 7, takže Honor Magic6 Pro je pripravený na neďalekú budúcnosť už dnes! Taktiež k pripojeniu napríklad smart hodiniek alebo slúchadiel skvelo poslúži štandard Bluetooth 5.3 s podporou hudobných kodekov SBC, AAC, LDAC, APTX a APTX HD, takže žiadne nečakané odpájania vás rozhodne nečakajú.

Presuňme sa teraz k stereo reproduktorom. Výduchy sú teda hore a dole, zvlášť sú umiestnené tak, aby ste si ich ani pri držaní smartfónu na šírku príliš nezakrývali, takže výrobca opäť nad konštrukciou skutočne premýšľal.

Obsah pokračuje pod reklamou

A čo samotná kvalita? K nej sa opäť vyjadril prestížny web DxOMark, ktorý smartfónu Honor Magic6 Pro udelil zlatú medailu a skóre 155 bodov. To znamená, že na aktuálnom trhu je toto druhý najlepšie hrajúci smartfón!

Honor sa predviedol aj v oblasti batérie. Tá má na dnešné pomery skutočne nadštandardnú kapacitu, čo sa potom skvelo odráža na reálnej výdrž. Honor Magic6 Pro disponuje kapacitou 5 600 mAh, pričom ide o novú kremíkovo-uhlíkovú technológiu. O inteligentné riadenie spotreby batérie sa stará vlastný procesor Honor E1.

Pozrite si

Najlepší procesor a Android 14 s vychytávkami? Aj to je Honor Magic6 Pro

O slovo sa opäť prihlásil DxOMark, ktorý Honor Magic6 Pro ocenil aj v oblasti výdrže na jedno nabitie, kde mu v rebríčku so skóre 158 bodov patrí aktuálne 1. miesto!

Okrem toho poteší aj 80-wattové drôtové nabíjanie SuperCharge, teda opäť jedno z najrýchlejších v danej triede! Tam to opäť nekončí, Honor pridáva aj až 66-wattové bezdrôtové nabíjanie a 5-wattové reverzné nabíjanie na doplnenie energie, napríklad do vašich bezdrôtových slúchadiel. Skutočne tu máte všetko!

Honor išiel cestou zmenšovania balenia a ekologickej dopravy, preto do balenia nepribalil nabíjací adaptér, čo vôbec nevadí, veď určite máte doma nejakú staršiu nabíjačku. Avšak aj to viete jednoducho vyriešiť, viac vám prezradíme v ďalšom odstavci.

Honor Magic6 Pro je skutočne tou pravou vlajkovou loďou. Dopriať si ho môžete bežne za 1 299 eur, avšak práve na oficiálnom e-shope Honor prebieha akcia, kde novinku kúpite len za 1 099 eur, a to v 512-gigabajtovej pamäťovej verzii. A skvelou správou je, že k smartfónu naviac získate i skvelý darček. Ako sme spomínali, nabíjačka v balení chýba, ale tu ju získate ako darček a k tomu aj praktický kryt. Berte, kým je!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.