Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Americká automobilka Tesla Motors Inc. oficiálne zmenila svoj názov. Po novom sa bude nazývať už iba Tesla Inc. Upozornil na to Alistair Charlton, ktorý na svojom Twittri zdieľal link amerického úradu SEC (Securities and Exchange Commission), kde Tesla vyplnila formulár na zmenu názvu. Informácie na svojej stránke však automobilka ešte nezmenila.

Zobraziť celú správu

Institutional Shareholder Services (ISS) odporučila akcionárom spoločností Tesla Motors a SolarCity, aby schválili akvizíciu spoločnosti SolarCity spoločnosťou Tesla Motors za viac ako 2 miliardy dolárov, informovala agentúra Reuters.

Zobraziť celú správu

Nemecké úrady požiadali automobilku Tesla Motors, aby prestala v informačných letákoch pre ich trh používať slovo Autopilot na označenie ich semiautonómneho systému. Dôvodom je práve slovo Autopilot, ktoré v môže v ľudoch evokovať náhradu za samotného šoféra. Nemecko zároveň poslalo varovný list všetkým majiteľom Tesla vozidiel, aby nebrali Autopilota ako ich náhradu, informovala agentúra Reuters.

Zobraziť celú správu

Automobilka Tesla Motors bude mať veľkú prezentáciu v polovici tohto mesiaca. 17. novembra sa Elon Musk chystá prezradiť nejaký produkt Tesla Motors a ďalší koncom mesiaca. Máme sa asi na čo tešiť.

Zobraziť celú správu

Tesla Motors updatovala svoj semiautonómny systém Autopilot. Základom je využívanie radaru automobilu ako jeho primárneho senzoru. To by malo pomôcť hlavne pri zlých svetelných podmienkach, ktoré zapríčinili niekoľko nehôd. Novinkou je aj automatické vyhýbanie sa prekážok a niekoľko ďalších drobných zmien.

Zdroj | High Tech Joe
Zobraziť celú správu