Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2 plánuje od septembra zrušenie služby Digitálny bonus, ktorým si zákazníci môžu znižovať výšku svojich faktúr o 1 euro. Zároveň sa zvýši cena O2 TV Mini o 1 euro a O2 TV o 2 eurá. O2 tento krok opodstatňuje pokračujúcim rastom cien, ktoré „enormne navyšujú jeho náklady, a to najmä na prevádzku a rozvoj sieťovej infraštruktúry“. Po Orange tak ide už o druhého slovenského operátora, ktorý po druhý krát v tomto roku zdražuje svoje portfólio.

Zobraziť celú správu

Polestar ešte v marci predstavil zaujímavý koncept Polestar O2. Ide o vysokovýkonné elektrické kupé, ktoré nám ukazuje ako by mohli vyzerať budúce vozidlá značky. CEO značky naznačil, že plánuje tento model preniesť aj do produkčnej podoby. (carbuzz)

Zdroj | Polestar

Zobraziť celú správu

Operátor O2 rozširuje vlastnú 5G sieť do ďalších 28 lokalít na Slovensku, čím je celkovo dostupná pre takmer štvrtinu ľudí na Slovensku už v 115 lokalitách. Operátor chce, aby čo najviac zákazníkov užívalo výhody 5G siete a preto ponúka možnosť overiť si, či máte kompatibilné zariadenia. Po takomto overení získate od O2 darček v podobe bezplatných dát, či zľavy na príslušenstvo. Okrem toho O2 aj atraktívne cenovo zvýhodňuje vybrané 5G zariadenia. (PR)

Zdroj | O2

Zobraziť celú správu

Viete, že mobilný operátor O2 spustil novú kampaň s názvom Buď láska? Ide o dobrovoľnícku iniciatívu, prostredníctvom ktorej môžete pomôcť Ukrajincom a Ukrajinkám na Slovensku. O2 v nej ukazuje päť spôsobov, ako môžete týmto ľuďom pomôcť. Za vykonanie každého z nich, dostanete nekonečné dáta od O2 na jeden deň. (PR)

Zdroj | Pixabay

Zobraziť celú správu
#Operátori

O2 rozdáva neobmedzené dáta odmenou za pomoc Ukrajincom

  • 2 min.
  • 6.6.2022

Operátor O2 má záujem o zapojenie sa do pomoci Ukrajincom a Ukrajinkám a aj preto ich už 30 zamestnalo. Spolu so známymi
osobnosťami, svojimi zamestnancami a v spolupráci s iniciatívou Buddíci prinášajú novú kampaň Buď laska a s tým päť jednoduchých tipov, ako môže každý z nás pomôcť. Za dobré skutky bude O2 odmeňovať zákazníkov neobmedzenými mobilnými dátami na deň.

Zobraziť celú správu

O2 Slovakia vyčleňuje svoju sieťovú infraštruktúru do nového samostatného subjektu, ktorý bude na trhu pôsobiť od 1. júna pod názvom O2 Networks. O2 Slovakia sa týmto krokom rozdelí  na telekomunikačného operátora, ktorý bude poskytovať služby pre zákazníkov a správcu a prevádzkovateľa sietí (O2 Networks). Cieľom je zefektívnenie fungovania a manažovania výstavby a prevádzky fyzickej infraštruktúry a dôrazu na poskytovanie služieb zákazníkom. (PR)

Zdroj | Samsung

Zobraziť celú správu
#Eco

Plávajúca turbína Orbital O2 vyrobí elektrinu pre malé mesto

  • 2 min.
  • 23.5.2022