Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Spoločnosť Salesforce odkupuje pracovnú četovaciu platformu Slack. Akcionári Slacku získajú 26,79 dolára a 0,0776 akcií spoločnosti Salesforce za každú akciu Slacku, čo predstavuje celkovú hodnotu 27,7 miliárd dolárov založenú na jej trhovom kapitáli z 30. novembra 2020. Salesforce plánuje integrovať Slack do svojich služieb a ešte výraznejšie ho rozširovať v rámci podnikovej komunikácie.

Zobraziť celú správu
#Novinky

Ktorí technologickí giganti pokračujú v prepúšťaní?

  • 3 min.
  • 21.1.2023

Neplatné poverenia farmaceutického giganta AstraZeneca umožnili prístup do testovacieho cloudového prostredia Salesforce, ktoré firmy často používajú na správu zákazníkov. Testovacie prostredie však obsahovalo aj niektoré údaje o pacientoch. Prihlasovacie údaje, napr. používateľské mená a heslá, ktoré sú odhalené alebo neúmyselne zverejnené na stránkach ako GitHub, sú čoraz bežnejším objavom pre výskumníkov v oblasti bezpečnosti.

Zobraziť celú správu
#Slovensko

Po raste prichádza pád. Čoho sa obávajú slovenské e-shopy?

  • 5 min.
  • 11.6.2022

Facebook, Google, Microsoft spolu s niekoľkými ďalšími technologickými spoločnosťami sa pripojili k Americkej obchodnej komore a pridali sa k žalobe proti Trumpovej vláde. Tá pretláča schválenie nového zákona, ktorý by prinútil zahraničných študentov opustiť USA, ak by ich vysoké školy implementovali on-line výučbu na jeseň tohto roku. Medzi ďalšie spoločnosti, ktoré sa pripojili k žalobe, patria Adobe, Dropbox, Spotify, Salesforce, Github, Linkedin, Paypal či Twitter.

Zobraziť celú správu
#Aplikácie a hry

4 najlepšie mailové aplikácie pre iOS a Android, ktoré možno nepoznáte

  • 4 min.
  • 3.8.2019

Polestar, dcérska spoločnosť automobilky Volvo, si uvedomuje chabý stav infotainment systémov v súčasných automobiloch. Pripravovaný Polestar 2 preto bude využívať Google Automotive Services, operačný systém postavený na Androide, ktorý sa bude automaticky aktualizovať a jeho súčasťou bude aj obchod Google Play Store, z ktorého si vodiči môžu sťahovať nové aplikácie. Prostredie tohto systému si môžete vyskúšať aj vo vašom prehliadači.

Zdroj | Polestar

Zobraziť celú správu