Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Po fiasku s Galaxy Note7 sa Samsung musel naozaj snažiť, aby nepokazil pokračovateľa radu Note. Samsung Galaxy Note8 sa zatiaľ javí ako naozaj schopné zariadenie. Krátko po jeho predstavení tu už však máme dohady o ďalšej generácii, ktorá má mať kódové označenie crown.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

NPTS | Samsung Galaxy Note7 - tabletofón, ktorý pohorel

  • 5 min.
  • 28.10.2017

Samsung sa chystá predávať prebalený bombastický Galaxy Note7. Na trhu sa má objaviť budúci mesiac s názvom Galaxy Note7 FE, pričom FE má znamenať Fandom Edition. Informoval o tom The Wall Street Journal. Predávať sa však bude pravdepodobne len na domácom trhu.

Zobraziť celú správu

Podľa juhokórejského portálu The Investor sa vynovený Samsung Galaxy Note7 dostane na domáci trh ešte tento mesiac. Jeho cena má byť oproti pôvodnému modelu polovičná. Note7R  má pritom mať rovnaké parametre, ale len 3 200 mAh batériu.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

Samsung bude predávať zrenovované modely Galaxy Note7

  • 1 min.
  • 28.3.2017

Samsung tento mesiac definitívne obmedzí používanie zvyšných smartfónov Galaxy Note7, ktoré jeho majitelia nevrátili. Dokáže to pomocou updatu, ktorý obmedzí nabíjanie batérie. Podľa portálu Yonhap sú vo svete stále zhruba 3-4% Note7, ktoré jeho majitelia nevrátili.

Zobraziť celú správu

Zdá sa, že opravené Samsung Galaxy Note7s sa budú nakoniec predávať ale s menšou batériou a pravdepodobne iba v Indii a vo Vietname. Do Európy či USA sa však zariadenia určite nevrátia. Samsung pravdepodobne nevie, čo s 2,5 miliónmi Note7 spraviť.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu