Reklama

Hľadáme RODINNÉ SUV TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin. Hlasujte a vyhrajte!

TECHBOX

Pomôžte nám nájsť najlepších z najlepších. Odštartovali sme prvý ročník ankety, v ktorej predovšetkým vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, ktoré elektrické a plug-in hybridné automobily sú tie naj.

Poslať hlas najlepším sa rozhodne oplatí, máme pre vás pripravených až 8 krásnych cien. Pozrite si všetky nominácie v kategórii RODINNÉ SUV TECHBOX EV ROKA.

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách. Ako hlasovať? Stačí si otvoriť stránku techboxevroka.sk, prezrieť si nominácie a hlasovať. Hľadáme totiž KOMPAKTNÉ, KOMPAKTNÉ SUV, RODINNÉ, RODINNÉ SUV, ŠPORTOVÉ, LUXUSNÉ, PRACOVNÉ a PLUG-IN TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlasovať v ankete sa oplatí, až pre ôsmich z vás máme pripravené nádherné hodnotné ceny. Tie do ankety venovali naši partneri. Určite sledujte stránku ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin aj náš portál TECHBOX.sk, už 10. apríla 2024 sa totiž dozviete, či ste vyhrali.

Aby boli výsledky presvedčivé, samozrejme môžete hlasovať len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Práve preto vám postupne všetky kategórie ankety predstavíme. Počas roka nám prejde rukami množstvo elektromobilov, vybrať 6 nominácií do finálového hlasovania nie je vôbec jednoduché.

Pozrite sa na šesticu nominovaných elektromobilov v kategórii RODINNÉ SUV ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin. Tieto elektromobily sú ideálnymi rodinnými vozidlami, pretože vás presvedčia veľkým vnútorným priestorom, ale aj exkluzívnym vzhľadom. Nominované elektromobily sme prehľadne zoradili podľa abecedy.

Audi Q8 e-tron

od 74 540 € Zisti viac

Výkon: od 250 kW/335 k do 300 kW/400 k
Kapacita batérie: 95 kWh
Max. dojazd WLTP: do 582 km (kombinovaný)
Nabíjanie: 22 kW AC, 170 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 100,62 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 197,05 €/mesačne

Hneď na úvod tu máme luxusné SUV Audi Q8 e-tron. Tento elektromobil už na prvý pohľad boduje svojim neokázalým dizajnovým jazykom, pričom sa za ním otočí skutočne každý. Motor dokáže produkovať až 300 kW, pričom s týmto elektromobilom zájdete až takmer 600 kilometrov dlhú vzdialenosť. Model disponuje novým označením modelu na B stĺpikoch, ktoré len tak neprehliadnete.

Interiér už od pohľadu srší luxusom, nájdete tu až dokopy tri displeje podareného infotainmentu so službami Audi Connect, mobilnou aplikáciou myAudi a aj online streamovaním médií, napríklad niekto ocení integrovanú službu Apple Music. Čerešničkou na torte sú mimoriadne pohodlné sedačky. Ak vás rodinné SUV Audi Q8 e-tron zaujalo, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Kia EV9

od 74 990 € Zisti viac

Výkon: od 149,5 kW/203 k do 282,6 kW/384,3 k
Kapacita batérie: 99,8 kWh
Max. dojazd WLTP: do 563 km (kombinovaný)
Nabíjanie: 22 kW AC, 210 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 79,24 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 198,24 €/mesačne

Kia EV9 patrí medzi najväčšie elektromobily na trhu, čo je zjavné už na prvý pohľad. Ide totižto o 6 alebo 7 miestne SUV, takže pre skutočne veľkú rodinu ako stvorené. Pôsobí futuristicky, pričom celková dĺžka hravo presahuje hodnotu 5 metrov. Aj základný zadný pohon s výkonom 203 konských síl na bežné mestské vozenie stačí, ale k dispozícii je aj výkonnejšia verzia s 384 koňmi na palube a pohonom všetkých kolies.

Obsah pokračuje pod reklamou

Z takýchto rozmerov musí byť každému jasné, že Kia EV9 bude bodovať aj čo sa týka vnútorného priestoru. Sedadlá v druhom rade môžu byť za príplatok aj relaxačné. Tento elektromobil má k dispozícii aj technológie V2L a V2H, takže priamo z neho môžete napájať nielen zariadenia, ale aj celú domácnosť. Ak vás rodinné SUV Kia EV9 zaujalo, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Mercedes-Benz EQE SUV

od 94 992 € Zisti viac

Výkon: od 300 kW/400 k do 460 kW/616 k
Kapacita batérie: 90,6 kWh
Max. dojazd WLTP: do 578 km (kombinovaný)
Nabíjanie: 22 kW AC, 170 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 84,01 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 251,12 €/mesačne

Svoje zastúpenie v tejto kategórii má aj prémiová nemecká automobilka, konkrétne s modelom Mercedes-Benz EQE SUV. Dizajnovo patrí jednoznačne k elektromobilom značky, ktoré o sebe dávajú vedieť na prvý pohľad. K pohodlnosti jazdy prispieva hlavne príplatkové vzduchové pruženie AIRMATIC s kontinuálne nastaviteľným tlmením ADS a možnosťou zvýšiť svetlú výšku až o 3 centimetre.

Vo vnútri interiéru zaujme infotainment MBUX, čo v tomto prípade znamená, že sú k dispozícii až tri displeje pod spoločným skleneným krytom a s vysokým rozlíšením. Tento elektromobil je vhodný na dlhé trasy, až do takmer 600 kilometrov, aj vďaka viackrivkovým sedadlám s masážnou funkciou ENERGIZING. Ak vás rodinné SUV Mercedes-Benz EQE SUV zaujalo, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Nissan ARIYA

od 43 990 € Zisti viac

Výkon: 180 kW/242 k
Kapacita batérie: od 63 kWh do 87 kWh
Max. dojazd WLTP: do 500 km (kombinovaný)
Nabíjanie: 22 kW AC, 130 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 79,44 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 116,29 €/mesačne

Nissan ARIYA si nepomýlite s ničím iným, pretože tento elektromobil má jedinečné krivky, ktoré mu dodávajú na mohutnosti, aj keď napriek tomu so svojim výkonom 242 konských síl je dynamické. Aj dojazd na úrovni 500 kilometrov skutočne dostatočný. Poznávacím znakom modelu ARIYA je dvojica žraločích plutiev vzadu na streche. Verzia s pohonom všetkých štyroch kolies je vybavená dvomi elektromotormi, ktorých činnosť presne ovláda najpokročilejšia technológia ovládania všetkých kolies od Nissanu, e-4ORCE.

Prístrojový panel je na prvý pohľad jednoduchý, splýva s tvarom kabíny a prechádza až do dverí. ARIYA vo vnútri vyniká hlavne stredovou odkladacou schránkou a výklopnou priehradkou. Interiér si tak pohodne premeníte na mobilnú kanceláriu. Ak vás rodinné SUV Nissan ARIYA zaujalo, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Škoda Enyaq

od 46 630 € Zisti viac
Obsah pokračuje pod reklamou

Výkon: od 132 kW/180k do 210 kW/285 k
Kapacita batérie: od 62 kWh do 82 kWh
Max. dojazd WLTP: od 400 km do 565 km (kombinovaný)
Nabíjanie: 11 kW AC, od 120 kW do 175 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 79,04 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 123,27 €/mesačne

Už aj automobilka Škoda v posledných rokoch dokazuje, že sa segmentu elektromobilov rozhodne nebojí, preto má v ponuke zaujímavý model Enyaq, ktorý je na Slovensku od svojho uvedenia najpredávanejším elektromobilom. Teraz prichádza s lepším výkonom nabíjania, dlhším dojazdom a výrazne vyšším výkonom, kde pri vezrii 85 a 85x dosiahnete až 285 koní so zrýchlením pod 7 sekúnd.

Samozrejmosťou je aplikácia Škoda Connect App, prostredníctvom ktorej máte prehľad o výkone nabíjania, stave batérie a dojazde. Dominantou interiéru je však až 13-palcový dotykový displej s podporou ovládania gestami a novým rýchlejším a prehľadnejším sofvérom 4.0. Samozrejme je tu možnosť ovládania aj hlasom, k dispozícii je vylepšená asistentka Laura. Ak vás rodinné SUV Škoda Enyaq zaujalo, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Toyota bZ4X

od 48 990 € Zisti viac

Výkon: 160 kW/217 k
Kapacita batérie: 64 kWh
Max. dojazd WLTP: do 500 km (kombinovaný)
Nabíjanie: 11 kW AC, 150 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 79,44 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 129,51 €/mesačne

Toyota bZ4X je vôbec prvý elektromobil tejto automobilky, pričom premiéra sa rozhodne podarila. Elektromobil nezaprie svoju dizajnovú príslušnosť k japonskej značke Toyota, pričom stojí na novej platforme s označením eTNGA. Dostatočný je aj výkon 217 koní alebo dojazd na úrovni okolo 500 kilometrov. Toyota dokonca hovorí o tom, že po 10 rokoch bude mať batéria minimálne 70 % pôvodnej kapacity.

Už základná výbava Comfort ponúka veľmi solídne funkcie a dizajnové prvky. Stredná možnosť s označením Prestige dopĺňa výbavu napríklad o väčší 12,3-palcový infotainment Toyota Smart Connect, vyhrievaný volant alebo adaptívne svetlomety. Inteligentný kokpit navyše udržuje neustálu synchronizáciu medzi smartfónom a elektromobilom. Ak vás rodinné SUV Toyota bZ4X zaujalo, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Hlasovať môžete do 30. marca 2024.

Špeciálne ĎAKUJEME patrí aj partnerom ankety, najmä generálnemu partnerovi ankety ejoin, hlavným partnerom Allianz a VÚB banka a partnerom: Peugeot, Hyundai, Toyota, KIA, OMV, Nissan, Ford a Škoda. Podrobné pravidlá súťažnej ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin nájdete na web stránke techboxevroka.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.