Reklama

Hľadáme KOMPAKTNÉ TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin. Hlasujte a vyhrajte!

TECHBOX

Pomôžte nám nájsť najlepších z najlepších. Odštartovali sme prvý ročník ankety, v ktorej predovšetkým vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, ktoré elektrické a plug-in hybridné automobily sú tie naj.

Poslať hlas najlepším sa rozhodne oplatí, máme pre vás pripravených až 8 krásnych cien. Pozrite si všetky nominácie v kategórii KOMPAKTNÉ TECHBOX EV ROKA.

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách. Ako hlasovať? Stačí si otvoriť stránku techboxevroka.sk, prezrieť si nominácie a hlasovať. Hľadáme totiž KOMPAKTNÉ, KOMPAKTNÉ SUV, RODINNÉ, RODINNÉ SUV, ŠPORTOVÉ, LUXUSNÉ, PRACOVNÉ a PLUG-IN TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlasovať v ankete sa oplatí, až pre ôsmich z vás máme pripravené nádherné hodnotné ceny. Tie do ankety venovali naši partneri. Určite sledujte stránku ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin aj náš portál TECHBOX.sk, už 10. apríla 2024 sa totiž dozviete, či ste vyhrali.

Aby boli výsledky presvedčivé, samozrejme môžete hlasovať len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Práve preto vám postupne všetky kategórie ankety predstavíme. Počas roka nám prejde rukami množstvo elektromobilov, vybrať 6 nominácií do finálového hlasovania nie je jednoduché. Pozrite sa na šesticu nominovaných elektromobilov v kategórii KOMPAKTNÉ ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin. Tieto elektromobily sú ideálnymi spoločníkmi najmä do mesta, výborne sa s nimi parkuje a poskytnú skvelú mobilitu pre jednotlivcov, firmy či menšie rodiny. Všetky sú v nomináciách zoradené abecedne, jednoducho aby to bolo fér.

CUPRA Born

od 42 880 € Zisti viac

Výkon: od 150 kW/204 k do 170 kW/231 k
Kapacita batérie: od 62 kWh do 82 kWh
Max. dojazd WLTP: od 378/427 km do 496/552 km
Nabíjanie: 11 kW AC, od 120 kW do 170 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 83,40 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 113,36 €/mesačne

CUPRA Born je športový kompaktný elektromobil, v ktorom si môžete dopriať pomerne veľkú, až 82 kWh batériu s využiteľnou kapacitou 77 kWh. Už v štandarde dostanete napríklad aj športové sedadlá vpredu či atraktívne čierne poťahy s prešívaním medenej farby. Samozrejmosťou sú Full LED predné svetlomety aj Full Digital Cockpit, teda plne grafický prístrojový panel.

Rozhodne vás poteší aj CUPRA Drive profile, kde máte možnosť nastaviť si riadenie i odozvy plynového pedálu v rôznych režimoch. Okrem štandardného asistenta jazdy v pruhoch si môžete priplatiť aj za praktický systém sledovania mŕtveho uhla, prediktívny adaptívny tempomat či dokonca head-up displej. Ak vás kompaktný elektromobil CUPRA Born zaujal, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

KIA Niro EV

od 43 990 € Zisti viac

Výkon: 150 kW/204 k
Kapacita batérie: 64,8 kWh
Max. dojazd WLTP: 460 km (kombinovaný)
Nabíjanie: 11 kW AC, 72 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 79,24 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 116,29 €/mesačne

KIA Niro EV je kompaktný mestský crossover s priestranným interiérom. Zaujme svojím technologicko-futuristickým vzhľadom, pričom nechýbajú moderné technológie vrátane V2L – možnosť nabíjania rôznych zariadení priamo z batérie elektromobilu. O bezpečnosť sa stará množstvo systémov, pričom nechýba ani asistent na predchádzanie čelným zrážkam pri odbočovaní.

Zaujímavá je služba Kia Charge, s ktorou získate prístup k viaca ako 480-tisíc nabíjacím staniciam. Poteší vás dvojica digitálnych 10,25″ displejov. Samozrejmosťou je Apple CarPlay, Android Auto či služby Kia Connect. Poteší aj head-up displej či množstvo zvýhodnení, kde viete pri kúpe ušetriť v súčasnosti do 4 000 €. Zaujímavá je i záruka 7 rokov. Ak vás kompaktný elektromobil KIA Niro EV zaujal, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Obsah pokračuje pod reklamou

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

MG4 Electric

od 32 990 € Zisti viac

Výkon: od 124 kW/170 k do 150 kW/204 k
Kapacita batérie: od 51 kWh do 64 kWh
Max. dojazd WLTP: od 350/492 do 450/579 km
Nabíjanie: od 6,6 do 11 kW AC, od 88 do 140 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 83,03 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 87,21 €/mesačne

MG4 Electric je kompaktný elektromobil s dynamickým dizajnom. Ponúka zaujímavý výkon i dojazd, pri väčšej batérii a jazde v meste až teoretických 579 km (WLTP). Prekvapuje i cenou, pričom v základnej výbave nájdete aj adaptívny tempomat či plne digitálny prístrojový 7-palcový panel. Komunikačným systémom je MG iSMART Lite s 10,25″ displejom a integrovaným Apple CarPlay či Android Auto.

Elektromobil sa pýši tenkou batériou s výškou 110 mm, ktorú nabijete do 80% kapacity za 26 minút. Nechýba ani podpora technológie V2L. O vašu bezpečnosť sa starajú systémy MG Pilot. Elektromobil si viete dopriať so zárukou 7 rokov. Ak vás kompaktný elektromobil MG4 Electric zaujal, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Opel Corsa Electric

od 32 590 € Zisti viac

Výkon: od 100 kW/136 k do 115 kW/156 k
Kapacita batérie: od 50 kWh do 51 kWh
Max. dojazd WLTP: do 357 / do 405 km
Nabíjanie: 11 kW AC, 100 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 69,74 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 86,15 €/mesačne

Opel Corsa Electric je kompaktný elektrický hatchback plný moderných technológií. Pýši sa elektrickým dojazdom na úrovni 405 kilometrov (WLTP), pričom batériu by ste mali nabiť jednosmerným prúdom do 80 % za 30 minút. Nechýbajú maticové svetlomety IngelliLux Matrix LED či praktické asistenty vrátane adaptívneho tempomatu, systému sledovania mŕtveho uhla i systému pre automatické udržiavanie v jazdnom pruhu.

Priplatiť si viete aj za masážne sedadlo vodiča. O online spojenie sa postará dotykový systém IntelliLink Pro, ktorý vás informuje napríklad aj o dopravných správach a umožní vám navigovať sa na najbližšiie nabíjacie stanice. Váš smartfón si pritom pripojíte k elektromobilu cez aplikáciu MyOpel, ktorá vám umožní aj diaľkové nastavenie teploty v interiéri. Ak vás kompaktný elektromobil Opel Corsa Electric zaujal, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

PEUGEOT E-208

od 31 190 € Zisti viac
Obsah pokračuje pod reklamou

Výkon: od 100 kW/136 k do 115 kW/156 k
Kapacita batérie: od 50 kWh do 51 kWh
Max. dojazd WLTP: od 349/497 do 398/553 km
Nabíjanie: 11 kW AC, 100 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 73,43 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 82,45 €/mesačne

PEUGEOT E-208 je ikonický kompaktný elektromobil, ktorý prišiel v roku 2023 s viacerými vylepšeniami. Výraznejší vzhľad, nový svetelný podpis s 3 pazúrmi či vylepšený dojazd z neho robia ideálneho kandidáta nielen pre mestskú premávku. Neodmysliteľnou súčasťou elektromobilo PEUGEOT je i digitálny prístrojový panel, ktorý si viete užiť aj v 3D zobrazení.

Multimédiá si naplno užijete na 10-palcovom HD dotykovom displeji, pričom viete pripojiť aj 2 smartfóny súčasne. Samozrejmosťou je Android Auto a Apple CarPlay v bezdrôtovej verzii, rovnako oceníte plnú paletu asistenčných systémov, kde už v základnej výbave nájdete Pack Safety s upozornením na opustenie jazdného pruhu. Nechýba možnosť priplatiť si za adaptívny tempomat i systém sledovania mŕtveho uhla. Ak vás kompaktný elektromobil PEUGEOT E-208 zaujal, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Volkswagen ID.3 Pro

od 37 990 € Zisti viac

Výkon: 150 kW/204 k
Kapacita batérie: od 62 kWh do 82 kWh
Max. dojazd WLTP: od 429 km do 559 km (kombinovaný)
Nabíjanie: 11 kW AC, od 120 kW do 170 kW DC
Allianz poistenie Comfort: od 79,25 €
Výhodné VÚB financovanie elektromobilu: od 99,90 €/mesačne

Volkswagen ID.3 Pro je kompaktný elektrický hatchback, ktorý prešiel vylepšením vrátane vyššieho výkonu nabíjania batérie až do 170 kW. Aktuálne poteší akciová výbava Limited v cene viac ako 6 000 eur, kde získate bez príplatku napríklad LED Matrix adaptívne svetlomety, ale i cúvaciu kameru, navigačný systém Discover Pro či bezdrôtové nabíjanie telefónu, ako aj bezkľúčové otváranie Keyless Advanced.

V interiéri si môžete dopriať 12″ dotykový displej, za príplatok však získate aj Head-up displej s rozšírenou realitou alebo zvukový systém Beats. Zaujímavou funkcou je pamäťová funkcia pre Park Assist Plus, kedy viete ID.3 naučiť samostatne zaparkovať na uložené miesta. Ak vás elektromobil Volkswagen ID.3 Pro zaujal, môžete zaň hlasovať na stránke techboxevroka.sk.

Zisti možnosti poistenia a financovania elekromobilu

Hlasovať môžete do 30. marca 2024.

Špeciálne ĎAKUJEME patrí aj partnerom ankety, najmä generálnemu partnerovi ankety ejoin, hlavným partnerom Allianz a VÚB banka a partnerom: Peugeot, Hyundai, Toyota, KIA, OMV, Nissan, Ford a Škoda. Podrobné pravidlá súťažnej ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin nájdete na web stránke techboxevroka.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.