Reklama

Hľadáme NAY TECHBOX TV roka 2019. Pomôžte a vyhrajte parádne ceny!

TECHBOX

9. ročník čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka je už spustený a tak je dobré poznať aj ďalšie produkty, za ktoré môžete hlasovať. Za hlasovanie totiž môžete mať nie len dobrý pocit, ale zároveň môžete vyhrať aj jednu zo špičkových cien od partnerov ankety za vyše 1 400 €. Stačí zahlasovať a koncom januára sa dozviete, či niektorá z piatich výhier je práve vaša.

Pozrite si

Hlasujte v NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte ceny za 1 400 eur!

Vyhrať môžete inteligentné hodinky Apple Watch Series 5 40 mm od Tatra banky, smartfón Samsung Galaxy A40 od VÚB banky, Bluetooth reproduktor JBL Flip 5 od JBL, smartfón Xiaomi Redmi 8 32 GB s licenciou ESET Mobile Security od spoločností ESET a Xiaomi či notebook ASUS VivoBook 15 X543od spoločnosti ASUS.

NAY TECHBOX TV roka 2019

Aj v tomto ročníku sme vám hlasovanie zjednodušili tým, že v každej z ôsmich kategórií máte na výber 6 najlepších zástupcov. Je to určite jednoduchšie, ako by ste mali prezerať desiatky produktov. V redakcii nám totiž počas roka prejdú prakticky všetky top produkty cez ruky a vieme, čo v danom roku patrí k tomu najlepšiemu i najzaujímavejšiemu.

Výsledný výber je ale už čisto na vás. Samozrejme, hlasovať môžete len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Ak poznáte smartfóny, vyberiete z nominovaných ten, ktorý je podľa vás najlepší.

Poďme sa teda pozrieť nominované produkty v kategórii NAY TECHBOX TV pre rok 2019.

LG OLED W9

Z top triedy Signature od LG je model W9 na samom vrchole. OLED televízor je tak tenký, že ho je nutné na stenu prilepiť. O to, aby televízor fungoval ako má, sa stará elektronika na čele s procesorom a9 druhej generácie v soundbare pod ním. Spája ich takmer neviditeľný kábel. Soundbar, ale i samotný televízor podporujú špičkový zvuk Dolby Atmos. Soundbar ponúka výkon 60W. Medzi podporovanými štandardami sú ale aj tie obrazové a to prakticky všetky, ktoré poznáme, vrátane Dolby Vision, 4K Cinema HDR či HLG Pro.

Panasonic GZ2000

Nový OLED televízor výrobca šperkoval s hollywoodskym koloristom Stefanom Sonnenfeldom, zakladateľom Company 3. V Hollywoode ho vraj prezývajú filmový da Vinci. Vylepšenia sa pritom dotkli prakticky všetkých parametrov a tak si novinka vyslúžila aj certifikát THX. Displej podporuje HDR, HDR10, HDR10+, ale aj Dolby VisionDisplej podporuje HDR, HDR10, HDR10+, ale aj Dolby Vision. Lahôdkou je aj zvuková stránka nového modelu, ktorú zabezpečuje 5 reproduktorov s celkovým výkonom 140 W. V spodnej časti má totiž zabudovaný soundbar s podporou Dolby Atmos.

Philips OLED+984

Jeden z najunikátnejších televízorov čo sa dizajnu týka zaujme určite obrovským OLED displejom s uhlopriečkou až 65 palcov, na ktorej zobrazuje 4K Ultra HD rozlíšenie. Tretia generácia procesora P5 prináša funkciu vylepšenia obrazu Perfect Natural Reality a lepší celkový výkon HDR pre HDR10 a HDR10+. Teraz podporuje aj obsah vo formáte Dolby Vision. Unikátnosťou je bezpochyby špičkový 60W soundbar pod televízorom, ktorý vyrobil pre Philips legendárny Bowers & Wilkins. Čerešničkou je až 4-stranný Ambiligh systém osvetlenia zadnej časti.

Samsung Séria Q950R (2019)

Jeden z prvých 8K Ultra HD (7 680 x 4 320 px) televízorov na svete má uhlopriečku až 98″ (cca 247 cm). Obor sa spolieha na výkonný Quantun 8K procesor s umelou inteligenciou. Ten v v reálnom čase upravuje zobrazované scény a vytvára 8K obraz aj z nižších rozlíšení. Technológia Direct Full Array Elite sa stará o podanie dokonalej čiernej. Quantum HDR 4000 zas zvyšuje ich jas a dynamiku a ponúkne tak pohľad na pôsobivé, no predsa realistické farebné odtiene. Ak práve televízor nesledujete, režim Ambient Mode ponúkne pridanú hodnotu zariadenia – napríklad doplní interiér zobrazením ladiacich farieb.

Sony ZG9 MASTER Series

Prvý 8K Ultra HD televízor od Sony patrí do top série MASTER Series. Novinkou medzi LCD modelmi série ZG9 je nové podsvietenie Full Array LED s technológiou Backlight Master Drive. Tá má ultra husté LED moduly, ktoré sú ovládané nezávisle a tak ponúknu extrémny kontrast a čiernu farbu. Obrazový procesor X1 Ultimate obsahuje unikátny algoritmus, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre 8K UHD. Novinka má aj technológiu Sound-from-Picture Reality, ktorá verne reprodukuje pozíciu zvuku na obrazovke.

TCL 8K QLED X

Obrí displej s 8K Ultra HD rozlíšením ponúka už aj TCL. Displej podporuje aj Dolby Vision HDR obraz. Nechýba ani umelá inteligencia aj na vylepšovanie obrazu. Operačným systémom bude Android P. Nad displejom je vysúvateľná webkamera, ktorá okrem videohovorov poslúži aj na využívanie televízora s rozšírenou realitou. Plusom je aj zvuk, o ten sa stará soundbar so systémom Onkyo. V ňom je zabudovaný sekundárny displej, na ktorom je možné sledovať obsah z iného zdroja, resp. cezeň ovládať smart home prvky. Televízor podporuje Dolby Atmos zvuk.

Hlasovať môžete do 10. januára 2020.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2019 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: 365.bank, ASUS, ESET, Canon, JBL, Tatra banka, VÚB Banka a Xiaomi.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.