Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Herné slúchadlá JBL Quantum 100X/P Console potešia nielen konzolových hráčov

Herné slúchadlá JBL Quantum 100X/P Console potešia nielen konzolových hráčov
Zdroj | JBL
TECHBOX
Herné slúchadlá JBL Quantum 100X/P Console potešia nielen konzolových hráčov
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Značka JBL už dlhé roky patrí medzi stálice audio smotánky. Ich modelový rad sa stále rozširuje, čo nedávno spoločnosť potvrdila aj príchodom herného segmentu. Práve doňho patria aj novinky JBL Quantum 100X Console a Quantum 100P Console, ktoré myslia predovšetkým na hráčov herných konzol. Majú čím zaujať?

Pre hráča je dôležité najmä pohodlie, pretože so slúchadlami na hlave strávi pokojne aj niekoľko hodín denne. Modely JBL Quantum 100X/P Console sú veľmi príjemné headsety s hmotnosťou len 220 gramov, náušníky z pamäťovej peny sú mäkké ako aj výstuž na hlavovom moste, pričom konštrukcia skvelo pasívne tlmí okolité zvuky. Ak k tomu pridáte funkciu JBL QuantumSOUND Signature, tak sa dostanete priamo do diania hry.

Zdroj | JBL

Na konštrukcii môžete regulovať zvuk a hodí sa aj dedikované tlačidlo tlmenia mikrofónu. Ten je navyše odpojiteľný, a tak vám nezavadzia, keď ho práve nepoužívate. Vhod príde aj 1,2-metrový pletený kábel, takže už žiadne zamotávanie a rýchle opotrebovanie. Nasadzovanie slúchadiel si tiež nepomýlite a navedú vás veľké písmená L a R vo vnútri náušníkov.

Pozrite si

Za slúchadlá JBL JR460NC vás budú vaše deti milovať

Nebola by to spoločnosť JBL, keby sa slúchadlá nevyznačovali kvalitným zvukom a dunivým prednesom basov. Zacítite každú explóziu a každý výstrel. Nebudete sa cítiť ako v hre, pretože vy v nej skutočne budete, a to vďaka charakteristickému zvuku JBL a 40-milimetrovým dynamickým meničom.

Aj keď v názve je slovo Console, tak ich kompatibilita nie je smerovaná iba pre herné konzoly. Užijete si ich naplno aj na PC, kde sú plne kompatibilné s priestorovým zvukom Windows Sonic, na Macu, môžete ich pripojiť k svojmu smartfónu, ale aj ku VR headsetu. Čo sa týka herných konzol, tak kompatibilita je zaručená s PlayStation 5 a 4, Xbox One (S a X), Xbox Series S a X a nechýba ani oficiálna podpora pre Nintendo Switch a jeho Lite verziu. JBL Quantum Gaming 100X/P Console majú vstavanú podporu pre komunikačné aplikácie Skype, Discord a TeamSpeak.

Herné slúchadlá JBL Quantum Gaming 100X Console majú odporúčanú cenu 39,90 eur. Slúchadlá sú dostupné v čiernej farbe so zelenými prvkami. Model JBL Quantum 100P Console sa predáva za rovnakú cenu a JBL tu kombinuje bielu farbu s modrými prvkami ikonickými práve pre platformu PlayStation a kompatibilita ostáva rovnaká ako v prípade modelu Quantum 100X Console. Nezabudnite, že je tu vysvedčenie a prázdniny, tak môžete svojho malého hráča obdarovať aj takýmito štýlovými hernými slúchadlami.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou JBL.

Zdroj