Reklama

Za slúchadlá JBL JR460NC vás budú vaše deti milovať

TECHBOX

JBL je Slovákom dôverne známa značka. V portfóliu firmy si ten svoj model nájde každý používateľ – či už kladie dôraz na športové prevedenie, lifestylový vzhľad, vysokú vernosť zvuku. Takmer všetky sme si v redakcii vyskúšali. Najnovším prírastkom v našom zozname produktov od JBL je aktuálne model JBL JR460NC. Ako sa nám páčil?

Nebudeme vás napínať, novinka nás okamžite zaujala. Prečo? Aj keď ide o univerzálne slúchadlá na uši, ich cieľovou skupinou sú deti, resp. tínedžri. Napriek tomu, že ide o obrovskú masu používateľov, zdá sa, že im výrobcovia slúchadiel nepripisujú veľký význam, čo je určite škoda.

JBL JR460NC sú nadizajnované práve pre detské hlavy a uši, užijú si ich aj tí najmenší. Výrobca obmedzil hlasitosť slúchadiel pod 85 dB, takže sa nemusíte obávať, že by im mohli poškodiť sluch. JBL kládlo zvýšený dôraz na kvalitu použitých materiálov, sú zdravotne nezávadné, odolnejšie a nerozbijú sa. Napriek tomu aj tento model prinesie mladým poslucháčom zvuk JBL Safe Sound s aktívnym potláčaním hluku. Výhody ANC nemusíme podrobne popisovať, v prípade žiakov a študentov prináša veľký benefit v podobe ničím nerušeného štúdia.

Až 20-hodinová výdrž batérie znamená dlhotrvajúcu zábavu na celý týždeň, napriek tomu si slúchadlá nabijete už za dve hodiny.

Komunikáciu uľahčí vstavaný mikrofón. Samozrejme, ako rodič budete zrejme podporovať skôr rozhovory s rodinou a priateľmi, ako s hernou komunitou. Veľmi dobre však dokážu slúchadlá využiť aj pri komunikácii s učiteľmi, alebo spolužiakmi.

Pozrite si

Nová séria WAVE od JBL rúca pravidlá. Vyskúšali sme ich na vlastné uši

Integrovaná batéria vydrží až 20 hodín prevádzky so zapnutým filtrom hluku. V prípade, že je ANC vypnutý, dostanete až neuveriteľných 30 hodín. Ide o naozaj výnimočný čas, ktorý spríjemní využívanie JBL JR460NC bez toho, aby sa muselo neustále riešiť ich nabíjanie a hľadanie správneho kábla. Ani po týždni počúvania sa nám ich nepodarilo vybiť.

Nebolo by to JBL, keby neponúklo niekoľko šikovných vychytávok. Okrem odpojiteľného audio kábla, je to veľmi obľúbené Fast Pair. Vďaka tejto funkcii od Google sa slúchadlá okamžite pripoja k zariadeniu s OS Android. Stačí vám len poklepať na displej zariadenia a môžete spárovať viacero zariadení.

Napriek tomu, že ide o slúchadlá pre deti, výrobca nešetrí ani na kvalitnom zvuku. O ten sa starajú 32 mm dynamické meniče s frekvenčnou odozvou 20 až 20 000 Hz. Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 5.0. Pochvaľovali sme si aj hmotnosť slúchadiel. Keď sme ich položili na váhu, displej nám ukázal rovných 200 gramov.

Zdroj | JBL

Doporučená cena bezdrôtových slúchadiel JBL JR460NC je 79,00 eur. Vďaka výbornej akcii si ich však teraz viete kúpiť len za 59,90 eur. Slúchadla sú dostupné v troch zaujímavých farebných prevedeniach, ktoré sú vždy zložené z viacerých farieb, takže určite si vaše dieťa vyberie tu vhodnú pre neho. Okrem bielych, ktoré sme mali v redakcii a okamžite si získali srdcia našich „modeliek“ si viete vybrať z modrého a ružového modelu.

Zdroj | JBL

Rozmýšľate, čo dáte deťom na MDD, alebo za vysvedčenie? Už nemusíte, máme pre vás geniálny tip, za ktorý vás budú deti milovať.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou JBL.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.