Reklama

Elegantný notebook Huawei MateBook D15, teraz kúpite o 260 € lacnejšie

Zdroj | Huawei
Tomáš Šmidák
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Kategória tzv. bežných notebookov, je veľmi populárna. Nájdete v nej modely, ktoré ponúkajú kompaktné rozmery, moderný dizajn a dostatok výkonu na každodennú prácu. Ak ste na trhu práve po tomto type zariadení, Huawei MateBook D15, si určite zaslúži vašu pozornosť. Okrem toho, že ponúka všetko menované a ešte viac, je teraz v zľave 42 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Huawei Matebook D15, prichádza s jednoduchým a moderným dizajnom, ktorý bez problémovo zapadne do prostredia domova aj kancelárie. Vyrobený je z kombinácie prémiových materiálov ako kov či uhlíkové vlákna. Na hrúbku má 16,9 mm a pochváliť sa tiež môže nízkou hmotnosťou 1,62 kg.

Zdroj | Huawei
Pozrite si

Huawei MateBook D15 – konkurent pre MacBook konečne aj na Slovensku

Po zapnutí notebooku vás privíta 15,6″ displej s rozlíšením Full HD. Ten má okolo seba len 5,3 mm rámčeky, vďaka čomu ponúka väčšiu plochu na zobrazenie vášho obľúbeného obsahu. Pri nočnej práci tiež oceníte filter modrého svetla. Vďaka nemu viete výrazne znížiť negatívny vplyv displeja na váš zrak.

Zdroj | Huawei

Vnútri nájdeme procesor Intel Core i3 10. generácie, integrovanú grafickú kartu Intel UHD a 8 GB pamäte RAM. Nepôjde teda o zariadenie pre hráčov alebo grafických dizajnérov, no s každodennou prácou by si mal poradiť bez zaváhania.

Zdroj | Huawei

Aj pri maximálnom zaťažení si bude notebook vedieť udržať optimálne teploty vďaka tichým a výkonným ventilátorom Shark Fin 2.0. Vaše dáta si budete môcť ukladať na rýchly 256 GB SSD disk.

Pozrite si

Čo si vybrať – Huawei P50 Pocket, alebo Samsung Galaxy Z Flip3 5G?

Zdroj | Huawei

Dôležitým aspektom tohto typu zariadenia, je výdrž batérie. Tá má v tomto prípade 42 kWh a mala by poskytnúť výdrž na úrovni príjemných 6 hodín. K dispozícií je tiež 65 W rýchlo nabíjanie, vďaka ktorému by ste mali vedieť nabiť notebook na približne 50 % do 30 minút.

Zdroj | Huawei

Myslelo sa aj na bezpečnosť a súkromie. K dispozícií je čítačka odtlačkov prstov umiestnená v tlačidle napájania. Vo vrchnej časti klávesnice je tiež ukrytá webkamera, ktorú viete stlačením tlačidla rýchlo pripraviť na používanie.

Huawei MateBook D15, prišiel na trh začiatkom roka 2022 s cenou 625,86 €. Dnes ho viete kúpiť s 42 % zľavou za cenu 361,90 €.

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.