Reklama

Čím zaujme prémiový hybridný iRobot Roomba Combo j9+?

Zdroj | iRobot
TECHBOX
Zdroj | iRobot
Zdroj | iRobot

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Hlasovať aj tento rok môžete už v 12. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov a bankové appky roka 2023.

Už máte svojho favorita? Dnes vám predstavíme nomináciu produktu legendárnej spoločnosti, ktorá dala svetu niečo také úžasné, ako je robotický vysávač. Áno, tipujete správne, je to iRobot.

Do ankety sa NAY TECHBOX roka 2023 bol tento rok nominovaný prémiový robotický vysávač iRobot Roomba Combo j9+, za ktorý môžete hlasovať v kategórii NAY TECHBOX SMART HOME. Máme však pre vás aj skvelú správu, jeden robotický vysávač môžete v ankete i vyhrať, a to vynikajúci model iRobot Roomba Combo j5. Poďme si ich oba bližšie predstaviť.

Obsah pokračuje pod reklamou

iRobot Roomba Combo j9+

iRobot Roomba Combo j9+ je prémiový hybridný model s dokovacou stanicou Clean Base Auto-Fill Dock na automatické vyprázdňovanie. Tento model dokáže odstať nečistoty, ale aj doplniť čistú čistiacu tekutinu. Do vody sa odporúča naliať čistiaci prostriedok iRobot. Dobrou správou je, že zberné vrecko na pevný odpad stačí vymieňať zhruba raz za 2 mesiace, tekutinu zase stačí dopĺňať raz za mesiac.

Zdroj | iRobot

iRobot Roomba Combo j9+ sa orientuje pomocou technológie PrecisionVision Navigation. Tá obsahuje nielen snímače, ale i kameru, ktorá rozpozná objekty (ale i exkrementy od domácich miláčikov!) a dokáže sa im šikovne vyhnúť. Veľkou pridanou hodnotou modelu je, že dokáže čistiť najprv najznečistenejšie miestnosti.

Ďalšou vychytávkou je hybridná technológia. Čo to znamená? Robot totiž nie je len klasický výkonný vysávač, má tiež integrovaný sklápací systém pre mopovaciu podložku. Nenájdete tu mopovacie utierky, kotúče, alebo valce umiestnené pod robotom. Roomba Combo j9+ ju má zhora, sklápa sa len vtedy, ak treba dlážku umývať. To znamená, že vôbec nemusíte riešiť, že podlaha je kombinovaná a na dlážke je aj koberec. Systém automaticky zistí typ podlahy a podľa toho zvolí režim vysávania či mopovania.

Zasúvací mop nikdy nenamočí koberec – automaticky spozná, kde povysávať a kde mopovať. Vy sa nemusíte o nič starať.

S funkciou SmartScrub simuluje iRobot Roomba Combo j9+ naozajstné ručné mopovanie: mop vyvíja tlak smerom k podlahe a prechádza po nej tam a späť, čiže sa dôkladne vysporiada aj so zaschnutými nečistotami.

Zdroj | iRobot

Vďaka funkcii Dirt Detective a operačnému systému iRobot OS (Android, iOS), sa Roomba Combo j9+ s každým ďalším upratovaním učí. Už po niekoľkých cykloch dokáže automaticky určovať dôležitosť jednotlivých miestností, upravovať saciu silu ako i počet prejdení priestoru. Aby toho nebolo málo, nechýba vynikajúca aplikácia, ktorou všetky funkcionality vysávača podrobne ovládate, navyše máte záznamy o všetkých aktivitách či miestnostiach, ktoré nechávate vysávať a mopovať. Ak sa vám model iRobot Roomba Combo j9+ páči, môžete mu dať hlas v ankete NAY TECHBOX roka 2023, nájdete ho v kategórii SMART HOME.

iRobot Roomba Combo j5

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2023 môžete vyhrať jednu z 9 skvelých cien, medzi nimi aj robotický vysávač iRobot Roomba Combo j5. Robotický vysávač je určený na všetky typy podláh, ktoré povysáva, ale aj vytrie mopom. Poradí si aj s chlpmi domácich miláčikov. Pri utieraní vysávač používa šetrnú metódu s mokrými handričkami a čistiacimi roztokmi. Je vhodný najmä na podlahy, ktoré by mohli byť náchylné na poškodenie pri styku s vodou, napríklad podlahy vyrobené z dreva.

Zdroj | iRobot
Obsah pokračuje pod reklamou

Ak treba, iRobot Roomba Combo j5 sa sám dobije a s plne nabitou batériou pokračuje v upratovaní. Súčasťou vybavenia je pokročilá vSLAM navigácia. Vďaka nej dokáže robot súčasne mapovať okolie, určovať svoju polohu pomocou vizuálnych informácií a efektívne čistiť priestor. Samotné vysávanie sa realizuje výkonným 4-stupňovým čistiacim systémom, ktorý nasáva nečistoty a chlpy domácich zvierat, aj z tých najmenej prístupných miest.

Patentovaná technológia Dirt Detect umožňuje Roombe Combo j5 nájsť najšpinavejšie oblasti a dôkladne ich vyčistiť.

S operačným systémom iRobot OS si môžete nastaviť úrovne vysávania, ako aj plánovanie, kedy má robot začať s upratovaním tak, aby vás nerušil. Keď prídete domov, nájdete čistú domácnosť bez toho, aby ste si s iRobotom navzájom zavadzali.

Zdroj | iRobot

iRobot Roomba Combo j5 ponúka nielen moderné funkcie, ale aj nadčasový dizajn. A práve tento model môžete vyhrať, stačí keď sa zapojíte do ankety NAY TECHBOX roka 2023.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.