Reklama

Bosch uľahčuje uzamykanie svojich e-bikov, o čo ide?

Zdroj | Bosch
Michal Sobek
Zdroj | Bosch
Zdroj | Bosch

Spoločnosť Bosch má bohaté portfólio, pričom posledné roky sa aktívne presadzuje aj v segmente e-bikov. Veď len nedávno predstavila svoj nový pohonný systém, po ktorom siahne väčšina výrobcov. Tentokrát ale aktualizoval svoju aplikáciu.

Konkrétne ide o aplikáciu eBike Flow, ktorá je dobre známa používateľom systémov od výrobcu Bosch. V spojení s displejom Kiox prináša ešte plynulejší zážitok z jazdy. Spoločnosť Bosch práve vydala aktualizáciu, ktorá má zvýšiť bezpečnosť vášho e-biku tým, že obrazovka funguje ako kľúč.

Obsah pokračuje pod reklamou

Funkcia Bosch eBike Lock umožňuje majiteľom e-bikov so systémom Bosch elektronicky uzamknúť motor pomocou smartfónu. Najnovšia aktualizácia obsahuje funkciu, pri ktorej je možné zámok aktivovať jednoduchým odstránením obrazovky Kiox.

Nová funkcia, ktorá je kompatibilná s displejmi Kiox 300 a Kiox 500, uľahčuje a zrýchľuje jazdcom zamykanie e-bikov. Napriek tomu sa stále odporúča, aby sa používal aj fyzický zámok, pretože prípadní zlodeji môžu na e-biku jazdiť ako na bežnom bicykli alebo ho jednoducho prenášať.

Avšak je to skvelé riešenie pre ľudí, ktorí zdieľajú svoje e-biky napríklad s členmi rodiny alebo kamarátmi. Napriek tomu budú musieť jazdci minúť ďalších 135 dolárov za novú obrazovku Kiox 300, to ale však určite neprekoná míňanie ďalších tisícok dolárov za nový e-bike.

Pozrite si

Prečo by ste si nemali opravovať e-bike sami? Dôvod vás prekvapí

Keď príde čas na odomknutie e-biku, tak stačí len správne vložiť displej Bosch Kiox do jeho kolísky na riadidlách, uistiť sa, že je spárovaný so smartfónom a môžete začať jazdiť. V priebehu posledných mesiacov Bosch zavádza aktualizácie navrhnuté tak, aby boli jeho e-biky bezpečnejšie a užívateľsky prívetivejšie.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.