Reklama

Apple dnes večer ukáže dve nečakané novinky

Zdroj | Luke Miani
Richard Pliešovský
Zdroj | Luke Miani
Zdroj | Luke Miani

Dnes presne o 19:00 nášho času začne podujatie Peek Performance. Podľa najnovších únikov má pre nás Apple pripravených niekoľko prekvapení. Stane sa z nevýrazného eventu dôležitá udalosť roka?

Minulý týždeň sme vám priniesli v článku Čo nás čaká v utorok na Apple evente? aktuálne informácie o tom, na čo sa dnes môžete tešiť. Najnovšie leaky potvrdzujú príchod niektorých produktov, ale nie všetkých.

Zdá sa, že s novým iPhone SE dnes môžete rátať na 100 %. YouTuber Luke Miani hovorí, že zaujmú novou zelenou farbou.

Zdroj | Luke Miani

S novými farbami pokračuje iPad Air, ten má prísť vo fialovom prevedení, čo odkazuje na minuloročný odtieň iPadov mini a iMacom. Mnohí používatelia hovoria, že práve tento odtieň je veľmi vydarený a nadčasový. Apple iPad Air má bežať na čipsete M1.

Zdroj | Luke Miani

Veľkou novinkou však bude predstavenie úplne nového počítača Mac Studio a cenovo dostupný 27″ Studio Display. Mac Studio má byť akýmsi hybridom medzi Mac mini a Mac Pro. Mal by sa predávať ako kompaktnejšia alternatíva k Macu Pro. Poháňať ho bude zrejme Apple M1 Pro a M1 Max.

Zdroj | Luke Miani

Studio Display bude mať 27″ uhlopriečku a o niečo hrubšie rámiky ako má Pro Display XDR. Samozrejme, nebude s mini-LED panelom. Mal by v ňom bežať iOS, to by znamenalo, že bude mať vstavaný čip série A.

Očakávali sme, že dnes budú predstavené aj nové MacBooky Pro, to sa však zrejme nestane a vôbec to nevadí. Nové modely prišli naposledy na jeseň 2021.

Live stream Peek Performance môžete sledovať na webstránke Apple, na jej kanáli YouTube a v aplikácii Apple TV. O všetkých novinkách vás budeme priebežne informovať na našom portáli a sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, YouTube a tiež podcasty TECHBOX).

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.