Reklama

Aký je nový Orange TV Box? Toto je 11 TOP funkcií novinky

TECHBOX

V dnešnej digitálnej dobe sa mení aj spôsob akým konzumujeme obsah v našich obývačkách. Väčšine z nás už nestačí iba klasické TV vysielanie. Nám sa do rúk dostal nový Orange TV Box, ktorý zvláda nielen tieto požiadavky, ale ešte omnoho viac. Ukážeme vám vo videu, ako funguje.

Už pri prvom pohľade na nový Orange TV Box je jasné, že je to výnimočné zariadenie. Dizajn a kompaktné rozmery ale nie sú jediné, čím vie táto novinka dokáže zaujať. Pripravte sa na širokú paletu funkcií. Ako príklad spomenieme podporu 4K obsahu, Android TV, či inštaláciu obľúbených aplikácií a hier.

Domovská obrazovka nového Orange TV Boxu je smart. Čo to znamená? Každému zobrazuje iný obsah na základe predchádzajúceho používania. Nájdete tu tak rozpozerané filmy, naposledy pozerané TV stanice či nahrávky o ktoré by ste mohli mať záujem. Každého domovská obrazovka je jedinečná.

V rubrike Filmotéka nájdete vždy bohatú ponuku filmov a seriálov. Tie sú prehľadne triedené do kategórií vyobrazených na lište vľavo. Filmy je možné krátkodobo si zapožičať za poplatok alebo pridať svoje predplatné HBO Go či služby Orange filmotéka, a tým získať neobmedzený prístup k stovkám z nich.

Pozrite si

Orange má 4K UHD programy, začal predávať úplne nový set-top box

Televízia nového Orange TV Boxu kombinuje živé vysielanie, archív a programového sprievodcu do jedného celku. Okrem klasického pozerania televízie je možné nahrať si program ktorý ešte len bude vysielaný alebo využiť až 31-dňový archív.

V redakcii sme radi, že funkcionalita Orange TV Boxu je rozšíriteľná pomocou množstva aplikácii z obchodu Play. My sme tu našli množstvo zdrojov ďalšej zábavy bez toho, aby sme museli pustiť z ruky ovládač od TV Boxu. Priamo zo svojho telefónu navyše môžete zapnúť na televízii takmer ľubovoľný obsah, a to ďaka integrácii funkcie Chromecast.

Nový Orange TV Box je skutočne flexibilné zariadenie ktoré pokryje požiadavky aj náročného televízneho diváka. Nám sa veľmi páči prepojenie ovládača s televíziou, možnosť zrkadliť obsah z mobilného telefónu či sťahovanie aplikácií z obchodu Play. Viac informácii o novom Orange TV Boxe nájdete orange.sk. Pozrite si však aj video s 11 TOP funkciami Orange TV Boxu.

Video a článok sme pripravili v spolupráci s partnerom Orange Slovensko.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.