Reklama

AKO získať novú vlajkovú loď od Samsungu za zlomok jej ceny?

TECHBOX

Za kvalitu sa platí, napriek tomu sa občas objaví ponuka, v ktorej sa dajú kúpiť prémiové smartfóny s podstatne lepšiu cenou. Jedna taká akcia prebieha práve v týchto dňoch, napríklad Samsung Galaxy S20+ teraz môžete získať už za 369 €!

Ide o bonusovú akciu Vymeňte starý za nový, kde môžete získať nové smartfóny za naozaj výhodné ceny. Princíp je jednoduchý – stačí, ak odpredáte svoj starý Samsung. Určite si pozrite aj nasledujúce video.

Dnes už nie sú smartfóny vzácnosťou, takmer každá rodina má aspoň jeden kus, ktorý nepoužíva a drží ho ako rezervu niekde na dne zásuvky. Teraz však máte možnosť vymeniť takýto model za novinku, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky. So zvýhodnenou výkupnou cenou môžete odpredať napríklad Samsung Galaxy S7, S7 edge, S8, S8+ a ďalšie. Kompletný zoznam smartfónov nájdete na stránke novysamsung.sk.

Ak si nájdete v tabuľke (alebo na stránke novysamsung.sk) svoje zariadenie, ľahko si vypočítate, koľko doplatíte za nový Samsung Galaxy S20, S10 alebo Note10. Ako akcia prebieha si ukážeme aj na ilustračných príkladoch.

Zdroj | Samsung

Príklad 1

Rozhodnete sa odpredať napríklad model Samsung Galaxy S10+. Jeho výkupná cena je 630 €, čo je najvýhodnejšia ponuka v akcii Vymeňte starý za nový. Predajná cena nového prémiového Galaxy S20+ je 999 €, po odpočítaní 630 € sa dostanete na cenu 369 €. Super spôsob, ako sa dostať k novej aktuálnej vlajkovej lodi výrobcu, však?

Príklad 2

Máte nepoužívaný Samsung Galaxy S9+ dual SIM. V rámci akcie Vymeňte starý za nový dostanete 514 €, samozrejme ak je v TOP stave. Vyhliadli ste si model Samsung Galaxy Note10, ktorý sa predáva za 949 €. Po odpočítaní výkupnej ceny starého smartfónu sa dostanete na cenu nového len 435 €, parádna suma, za takéto delo, čo poviete?

Pozrite si

Mali sme v rukách celú rodinu Samsung Galaxy S20. Aké sú?

Príklad 3

Pokiaľ máte starší model, prirodzene nedostanete takú čiastku ako za rok, či dva roky staré smartfóny. Galaxy S8+ je síce dobrý smartfón, ale S10 je predsa len oveľa výkonnejší model s lepším foťákom. Galaxy S10 stojí 749 €, za váš starý smartfón dostanete 302 €. Samsung Galaxy S10 vás tak výjde na 447 €. Takto ľahko si dokážete upgradovať starší smartfón za nový smartfón, ktorý sa ešte poriadne dlhú dobu nezadýcha.

Postup pri výkupe a uplatnení bonusu

Ako to celé funguje? Najskôr odpredáte a zaregistrujete svoj starý mobil na webstránke www.novysamsung.sk, kde uvediete všetky potrebné informácie o jeho stave. Smartfón môžete odovzdať osobne vo výkupnom mieste, alebo bezplatne cez kuriéra. Výkupná suma za staré zariadenie bude vyplatená po potvrdení stavu zariadenia a po overení všetkých zaregistrovaných údajov o novom zariadení. Nezabúdajte, že akcia trvá len do 30. apríla 2020!

Následne si zakúpite jeden z modelov série Samsung Galaxy S20, S10 alebo Galaxy Note10 u niektorého z predajcov zo slovenskej distribúcie. Na www.novysamsung.sk zaregistruje údaje o novom mobile (model, IMEI, dátum jeho kúpy, predajňu, kde ste ho zakúpili) a nahráte kópiu pokladničného dokladu alebo faktúry.

Zvýhodnená výkupná cena za vaše staré zariadenie vám následne bude vyplatená bankovým prevodom na váš účet po validácii stavu starého zariadenia a zaregistrovaných údajoch o novom modeli série Galaxy S20 I S10 I Note10. Idete do toho?

Zdroj | Samsung

Ak sa chcete o bonusovej akcii Vymeňte starý za nový dozvedieť viac, všetky informácie nájdete na stránke novysamsung.sk. Je tu uvedený zoznam výkupných miest, podrobné pravidlá akcie, no hlavne zoznam všetkých modelov, ktoré môžete odpredať. Pri každom je uvedená výkupná cena, budete si vedieť presne vypočítať, koľko ušetríte.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.