Pozri sa ako fotí Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 prináša hneď niekoľko noviniek, ktoré ho posúvajú opäť o úroveň vyššie. Samozrejme je to vynovený displej, výkonnejší procesor, či ultrazvuková čítačka odtlačkov, ktorá je integrovaná priamo do displeja.

recenziaOplatilo sa čakať! Samsung Galaxy S10+

Noviniek je množstvo a určite sa môžete tešiť na to, že sa im podrobne povenujeme v našej plnohodnotnej recenzii. Jednou z tých najväčších a určite najočakávanejších sú vylepšenia fotoaparátu. Samsung Galaxy S10 totiž prichádza s trojicou snímačov na zadnej strane a v prípade modelu Galaxy S10+ dvojicou predných fotoaparátov.

Trojica snímačov predstavuje kombináciu hlavného 12 Mpx snímača, ktorý je doplnený o 16 Mpx ultraširokouhlý snímač a 12 Mpx snímač s dvojnásobným priblížením. Už predchádzajúci model Galaxy S9+ disponoval viac ako vydareným fotoaparátom, takže nie je prekvapením, že výrobca sa sústredil aj na fotoaparát.

Pozrite siSamsung Galaxy S10 – na toto trio sme čakali 10 rokov?

Nové teda nie sú len samostatné snímače, ale aj umelá inteligencia, ktorá pomáha k tomu, aby sa vám podarilo vytvoriť čo možno najlepšie fotografie. Vďaka dedikovanej NPU jednotke automaticky rozpozná 30 scén a nastaví parametre pre čo najlepšiu fotografiu.

Pozrite siPorovnanie Samsung Galaxy S10 v Galaxy S9 v Galaxy S8

Medzi scény patrí napríklad aj nočný režim, ktorý využíva sedem až 17 fotografií s rôznou expozíciou pre dosiahnutie unikátnych záberov aj v noci. Vylepšeniami prešiel aj režim selektívneho zaostrenia, ktorý teraz ponúka niekoľko rôznych efektov.

Predtým, ako vám však prinesieme plnohodnotnú recenziu nového modelu Samsung Galaxy S10+ určite si pozrite naše prvé fotografie, ktoré sme s novým modelom vytvorili. Nezabudnite na to, že kliknutím na fotografiu sa vám zobrazí fotografia v plnej kvalite.

Pozrite si rozdiel medzi trojicou snímačov v Samsung Galaxy S10+.

Hlavný fotoaparát – Samsung Galaxy S10+
2x optický zoom – Samsung Galaxy S10+
ultraširokouhlý fotoaparát – Samsung Galaxy S10+

Systém dynamického rozostrenia prináša nové efekty, ktoré môžete na rozostrenie aplikovať.

Určite vás zaujímajú aj nočné fotografie, takže tu je niekoľko, ktoré sme s novým Samsungom Galaxy S10+ vytvorili.

Rovnako si môžete pozrieť, ako sa jednotlivé objektívy správajú pri slabšom svetle.

Hlavný fotoaparát – Samsung Galaxy S10+
2x optický zoom – Samsung Galaxy S10+
ultraširokouhlý fotoaparát – Samsung Galaxy S10+

Čoskoro vám prinesieme aj recenziu tejto horúcej novinky, takže nás sledujte aj naďalej. Ak máte však nejaké otázky k Samsungu Galaxy S10, môžete nám ich kľudne položiť formou komentáru pod týmto článkom, radi vám na ne odpovieme.

Komentáre k článku