Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Pozrite si nové Samsungy Galaxy S10 na videu!

Pozrite si nové Samsungy Galaxy S10 na videu!
Marek Šimunek
Pozrite si nové Samsungy Galaxy S10 na videu!

Nie je pochýb o tom, že Samsungu sa opäť podarilo priniesť zaujímavé vylepšenia v top triede svojich smartfónov. Práve pred niekoľkými minútami, totiž ukončil všetky úniky a oficiálne predstavil nové modely radu Samsung Galax S10.

Pozrite si

Oplatilo sa čakať! Samsung Galaxy S10+

Ako už určite viete z nášho článku, novinky sú rovno tri. Oficiálne teda môžeme privítať nový Samsung Galaxy S10, jeho väčšieho súrodenca, Samsung Galaxy S10+ a kompaktný model Samsung Galaxy S10e.

Novinky zaujmú hneď niekoľkými funkcionalitami. Spomenúť musíme nový Infinity-O dynamický AMOLED displej. Ten má certifikáciu HDR10+ a pomer strán 19:9.

Pozrite si

Samsung Galaxy S10 – na toto trio sme čakali 10 rokov?

Okrem neho však Samsung v prípade noviniek Samsung Galaxy S10 popracoval aj na fotoaparáte. Ten okrem modelu S10e ponúkne rovno tri snímače, pričom novinkou je širokouhlý snímač. Nechýba ani vylepšené video s prepracovanou stabilizáciou Steady Shot, či unikátny nočný režim, ktorý vytvára až 17 fotografií s rôznou expozíciou.

Všetky novinky však nájdete v našom článku z predstavenia nových modelov Samsung Galaxy S10. Fotografie a text sme však doplnili aj o krátke video, na ktorom by sme Vám radi ukázali nové smartfóny naživo.

Ak vás teda novinky zaujali, nájdite si chvíľku a pozrite si naše video z predstavenia Samsung Galaxy S10, ktoré sme pre vás pripravili. Budeme radi ak nám dáte like, prípadne sa pod videom vyjadríte o tom, čo sa vám na nových modeloch páči, prípadne naopak nepáči. Rovnako nás poteší ak sa o video podelíte s priateľmi, ktorí sú fanúšikmi moderných technológií.