Reklama

Ako získať 10 GB dát v Orangei na mesiac zadarmo?

Zdroj | Getty Images/Unsplash
Richard Pliešovský
Zdroj | Getty Images/Unsplash
Zdroj | Getty Images/Unsplash

Ak máte Orange Paušál a Go Safe, môžete pohodlne získať 10 GB dát len tak, jedným kliknutím. Je to možné vďaka tomu, že Orange zastrešuje festival Pohoda a Grape.

Práve Pohoda začína dnes a vďaka tomu Orange umožní aktivovať vám tento veľký balík dát, dokonca aj bez toho, aby ste museli vycestovať do Trenčína.

Počas festivalu si totiž môžu zákazníci Orange aktivovať extra porciu 10 GB dát. Stačí si otvoriť aplikáciu Môj Orange, kde sa vám zobrazí možnosť aktivácie na 30 dní.

Obsah pokračuje pod reklamou

Festival Pohoda trvá od 11. do 13. júla, vtedy môžete získať prvú várku 10 GB dát. O mesiac neskôr, od 9. do 10. augusta bude prebiehať Grape, vtedy si – opäť cez aplikáciu – môžete aktivovať ďalších 10 GB dát.

Pozrite si

Festival Pohoda má unikátne smart riešenia vďaka Orangeu

Ako vidíte, ide o vynikajúcu možnosť získať na celé prázdniny poriadny balíček dát, tých totiž nie je nikdy dosť. Ponuku nájdete v aplikácii, hneď v úvode by sa vám mala objaviť voľba Aktivuje si 10 GB dát navyše, resp. pozrite si túto možnosť v sekcii Akcie. Ak tam túto možnosť nevidíte, zobrazí sa vám čoskoro.

Náš tip: Ďalšiu nádielku 10 GB dát môžete získať pri odovzdaní starého telefónu, o ktorého ekologickú recykláciu sa postaráme Orange. Svoj mobil môžete odovzdať na festivale Pohoda v Orange zóne a zároveň sa tak zapojiť do súťaže o lístok na Pohodu 2025.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.