Reklama

Festival Pohoda má unikátne smart riešenia vďaka Orangeu

Zdroj | Orange
TECHBOX
Zdroj | Orange
Zdroj | Orange

Leto, to je dovolenka, prázdniny a hlavne veľa zábavy. Zárukou dobrej zábavy s množstvom kvalitnej hudby sú festivaly. Zlatý grál na Slovensku predstavuje už dlhé roky Pohoda, ktorá prináša muzikantov z celého sveta a nádielku neopakovateľného mixu vynikajúcich ľudí.

Desaťtisíce návštevníkov potrebuje stabilné spojenie a množstvo dát. Orange sa ako hlavný partner už po trinásty raz spája s festivalom Pohoda, aby jeho návštevníkom priniesol maximálny zážitok.

Multižánrový program je pripravený aj tento rok. Festival sa bude konať na trenčianskom letisku už od zajtra, 11. júla, potrvá až do 13. júla. Tento rok si Orange pripravil niekoľko noviniek, ktoré budú dopĺňať posilnené 4G a 5G pripojenie kompletne v celom areáli, Orange zóna s free Wi-Fi a solárnou nabíjačkárňou. Tradičnou špecialitou je 10 GB voľných dát pre zákazníkov. Orange využíva silu umelej inteligencie, experti pripravili riešenie, ktoré informuje návštevníkov o čakacej dobe na sprchy.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Danny Howe/Unsplash

Orange dlhodobo motivuje svojich zákazníkov, aby svoje staré mobily priniesli na recykláciu. Okrem toho, že odľahčíte prírodu, ak máte Paušál Plus, získate 10 GB dát. Rovnako tomu bude opäť aj na festivale Pohoda. Ak prinesiete na Pohodu nepotrebné mobilné zariadenie a necháte ho ekologicky zrecyklovať, budete tiež zaradený do žrebovania o vstupenky na festival Pohoda 2025!

Orange sa následne postará o ekologickú recykláciu všetkých vyzbieraných telefónov, za každý odovzdaný kus daruje 50 centov neziskovej organizácii Návrat. Ak sa vám na Pohodu tento rok nepodarí prísť, starý mobil môžete odovzdať v ktorejkoľvek predajni Orange.

Ekológia však nezačína a nekončí odovzdaním a recyklovaním mobilných zariadení. Návštevníci Pohody si nabijú svoje smartfóny v nabijáčkárni, ktorú primárne poháňa solárna energia. Skrátiť chvíle počas nabíjania v stanovom mestečku uľahčí zaujímavá možnosť vyskúšať VR okuliare Oculus Rift a Orange TV s kompletnou paletou televíznych služieb.

Orange zóna zas poslúži na rozšírenie obzorov a odpovedanie na otázky, ktoré vás zaujímajú z oblasti technológií a smartfónov. Na mobily si môžete nechať nalepiť fólie a ochrániť ich tak pred nástrahami festivalu. U expertov v Orange zóne budú k dispozícii predplatené Prima karty, ktoré si môžete aktivovať cez tvárovú biometriu. Bezplatný balík 10 GB dát tak bude naozaj k dispozícii pre všetkých, nielen pre zákazníkov Orangeu, ktorí takto dostanú možnosť vyskúšať najlepšiu sieť na Slovensku.

Zdroj | Orange

V smartfónoch si nezabudnite skontrolovať, či máte nainštalované aplikácie Pohoda a Môj Orange. V aplikácii totiž nájdete nevšednú festivalovú novinku. Špeciálna technológia bude pomocou umelej inteligencie vyhodnocovať aktuálne čakacie doby na sprchy a vy si tak v aplikácii pohodlne pozriete, kedy je tá správna doba vyraziť a postaviť sa do radu bez toho, aby ste zbytočne mrhali festivalovým časom.

Šťavu do smartfónu si doplníte aj v stanových táboroch, nebude tam chýbať ani Orange Van.

Ďalšou veľkou vecou a horúcou novinkou zároveň bude Orange Music Box. O čo ide? Je to mini štúdio, ktoré opäť nájdete v Orange zóne, tam si môžete prísť nahrať časť piesne Doma dobre od skupiny Para. Zo všetkých nahrávok potom Orange zmixuje aftermovie festivalového leta a vytvorí tak unikátnu spomienku pre všetkých zúčastnených. Zastaviť sa tam určite oplatí, dostanete aj ďalšie odmeny, napríklad praktické ekologické slnečné okuliare, no tešiť sa môžete aj na ďalšie prekvapenia. Ak budete mať šťastie, môžete tu stretnúť i Laskyho zo skupiny Para.

Ako vidíte, Orange si na Pohode neplní len svoje základné poslanie. Desiatky tisíc návštevníkov sa môže spoľahnúť na stabilnú sieť, v ktorej môže telefonovať, dátovať či streamovať do celého sveta. Budete mať postarané o nabité smartfóny a okrem bezplatnej Wi-Fi získate poriadnu nálož mobilných dát. O svoje zážitky z Pohody 2024 sa tak budete môcť bezpečne a okamžite podeliť so svojimi najbližšími. Smart riešenia vám povedia, kedy nebudete dlho čakať na voľnú sprchu, Orange vás dokonca odmení za to, že sa zbavíte vášho starého mobilu.

Ďalšie podrobnosti o aktivitách Orangeu na festivale Pohoda nájdete na webovej stránke www.orange.sk/pohoda.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.