Reklama

Ako ľahko vyhrať v ankete Mobil roka 2022 perfektný iRobot Roomba Combo j7+

Zdroj | iRobot
TECHBOX
Zdroj | iRobot
Zdroj | iRobot

Je to tak, svet patrí šikovným. Niekto sa raz zapojí do súťaže a odnesie si z nej vecičku, vďaka ktorej už nebude nikdy musieť robiť… domáce vysávacie práce. Ak ste sa ešte nezúčastnili našej ankety Mobil roka 2022 powered by O2, určite tak urobte. Práve za hlasovanie v tejto unikátnej ankete môžete vyhrať jednu z 9 cien!

Ako určite tušíte, jednou z nich je iRobot Roomba Combo j7+. Kto len trošku sleduje technologický svet vie, že nejde o cenu, ktorá sa dáva „pro forma“, aby sa nepovedalo. Roomba Combo j7+ je legendou prakticky odvtedy, ako sa začal tento inteligentný vysávač predávať. Viete prečo?

Zdroj | iRobot
Obsah pokračuje pod reklamou

Roomba Combo j7+ od iRobot je totiž najvyspelejší robotický vysávač a mop 2v1 na svete. Jeho mágia tkvie v tom, že pracuje na na báze dvoch plne vysúvateľných ramien. Vďaka tomu sa mokrá utierka vie efektívne založiť do hornej časti robota tak, aby nedochádzalo k mokrému znečisteniu.

Robot Roomba Combo j7+ je vybavený patentovaným 4-stupňovým čistiacim systémom AeroForce. Má bočnú kefu, protibežné gumové kefy, účinný 10-násobný sací výkon s prelomovým plne výsuvným mopom. Sám vyhodnocuje, kde má vysávať a kde vytierať. Automaticky rozpozná koberce a v prípade potreby zdvihne mop, alebo ho úplne stiahne.

Vysávač je mimoriadne vnímavý. Je vybavený prepracovaným navigačným systémom PrecisionVision rozoznávajúci viac než 80 bežných predmetov. Ľavou zadnou dokáže upratovať aj na takých špecifických miestach, ako sú boxy na exkrementy pre mačky, WC misy, umývačky riadu a podobne.

Pozrite si

Spúšťame anketu Mobil roka 2022 powered by O2. Hlasujte a vyhrajte 9 cien!

O tom, že ide naozaj o výnimočné zariadenie sa na dennej báze presviedčame aj my. Do redakcie som si totiž zadovážili presne tento model a nevieme si ho vynachváliť. Udivujúca je napríklad jeho výdrž. Na jedno nabitie dokáže upratovať neuveriteľných 90 minút! Ak ani to nestačí, dobije sa a pokračuje tam, kde skončil. Robot pripraví plán upratovania na základe zvykov jeho majiteľa. Vytvára personalizované a sezónne návrhy, upozorní dokonca aj na blížiacu sa peľovú sezónu.

Roomba Combo j7+ beží na operačnom systéme iRobot OS 5.0. So smartfónom ho spárujete cez aplikáciu iRobot Home (AndroidiOS). Vďaka nej máte plnú kontrolu nad ovládaním a presne viete, čo sa deje. S robotom však môžete počítať aj v budúcnosti. Vďaka novým aktualizáciám bude stále inteligentnejší. Vždy keď iRobot vyvinie nové vylepšenia, vy ich dostanete do svojich robota.

Zdroj | iRobot

Kvality vysávača Roomba Combo j7+ potvrdil nezávislý magazín dTest „Vysávače iRobot Roomba zlepšujú kvalitu vysávania patentovaným systémom dvoch protibežných gumových kief so špeciálnymi čepeľami, ktoré si poradia s prachom, vlasmi a zvieracími chlpmi, bočná kefka pozametá okolo stien a v kútoch na všetkých typoch tvrdých podláh a kobercov. Overil to aj dTest,“ povedal Lukáš Bajt zo spoločnosti iRobot SK/CZ.

iRobot dbá aj na vaše bezpečie. Výrobky a operačný systém podporujú záväzok spoločnosti voči ochrane súkromia a bezpečnosti údajov používateľov. Bezpečnosť všetkých údajov je zaistená na viacerých úrovniach ochrany týkajúcich sa robotov, cloudu a aplikácie. Svoje nastavenia môžete v appke aktualizovať kedykoľvek a rozhodnúť, ku ktorým informáciám môže iRobot získať prístup. iRobot nepredáva a nikdy nebude predávať údaje zákazníkov.

Kúpou robotického vysávača od iRobot partnerstvo s vami len začína. Spoločnosť na Slovensku ponúka exkluzívne prémiové služby iServis Premium. Tie zahŕňajú infolinku s produktovým špecialistom, riešenie reklamácií z pohodlia domova Pick & Return a garanciu najrýchlejšieho vybavenia reklamácie do 10 dní.

Tak čo poviete? Neoplatí sa zapojiť do súťaže Mobil roka 2022 powered by O2?

Okrem najvyspelejšieho robotického vysávača a mopu 2v1 na svete môžete vyhrať aj ďalšie skvelé ceny: smartfóny Samsung Galaxy A53 5G, Motorola edge 30, moderný inteligentný zvlhčovač vzduchu Stadler Form KARL, slúchadlá Xiaomi Buds 3, či bezpečnostné riešenie ESET Mobile Security pre Android a ESET Family Security Pack.

Nezabúdajte, do ankety sa môžete zapojiť len raz, a to najneskôr do polnoci 24. februára 2023 hlasovaním na stránke Mobilroka.sk. Tešíme sa na vaše hlasy!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.