Reklama

5x PEUGEOT, ktorý sa práve teraz oplatí kúpiť

TECHBOX

PEUGEOT roky prináša na trh vozidlá s elegantným dizajnom a s množstvom štýlových detailov, ktoré priťahujú pohľady okoloidúcich. Skvelé jazdné vlastnosti, dobrá ovládateľnosť, množstvo nových technológii, prepracovaný interiér a k tomu atraktívne ceny sú ideálnou kombinaciou pre zákazníkov.

Paleta modelov od PEUGEOT-u dokáže pokryť nároky vodičov v rôznych segmentoch. Vozidlá od automobilky sú spoľahlivé a majú dlhú životnosť. Svoje kvality nám pravidelne dokazujú napríklad v náročných podmienkach Le Mans. V prospech značky hovorí i dobre nastavená starostlivosť o zákazníkov a vybudovanie naozaj veľkej siete autorizovaných servisných stredísk.

Pozrite si

Dojazd 700 km a nabitý do 30 minút? PEUGEOT E-3008 mení poučky o elektromobiloch

Obsah pokračuje pod reklamou

Kto v tomto čase zvažuje kúpu nového auta, mal by upriamiť pozornosť na súčasnú ponuku tejto značky. Prečo? Zľavy, ktoré teraz prináša s určitosťou zamiešajú karty na trhu a v konečnom dôsledku pomôžu motoristom kúpiť si nový a moderný automobil. Veľkým lákadlom pri PEUGEOT-e je už tradične vynikajúci dizajn, ale ak k tomu dokážete ešte ušetriť pri kúpe skladového vozidla niekoľkotisíc eur ide o naozaj veľkorysú ponuku, ktorá sa neodmieta.

Prebehli sme pozorne dostupné autá, zaujímala nás motorizácia jednotlivých modelov, výbava, výška zľavy a jednoznačne môžeme povedať, PEUGEOT sa teraz oplatí. Výber je tak bohatý a rôznorodý konfiguráciami u skladových vozidiel, že osloví každého sympatizanta tejto značky a priláka nových. Svoj smäd uhasíte či už hľadáte malé mestské auto, crossover, alebo SUV.

Vybrali sme pre vás 5 modelov, ktoré vás určite zaujmú aj výhodnými cenami. Celú ponuku nájdete na jednom mieste.

PEUGEOT 208 patrí medzi najpredávanejšie modely značky, je dostupný v rôznych verziách. Má odvážny, moderný dizajn, pohodlný interiér, na výber je v rôznych farebných prevedeniach. Technologicky vyspelý hatchback si práve teraz môžete zakúpiť s výraznou zľavou, ktorá v aktuálnych ponukách sa vedela vyšplhať aj na 3 890 eur.

Spoľahlivý crossover PEUGEOT 2008 ponúka na svoju triedu priestranný interiér s množstvom technologických vychytávok. Jazdu si vychutnáte v tichom, kvalitne odhlučnenom a dobre odpruženom interiéri pri jazde počas dlhej trasy, ale i jazdením po meste. Má ideálne rozmery, aby poskytol dostatok pohodlia pasažierom a zabezpečil aj slušný batožinový priestor. Dostupné motory potešia nízkou spotrebou, čím sú pri aktuálnych cenách za palivo zaručene dobrou voľbou. V ponuke vozidiel k odberu sme našli zľavy dosahujúce 3 680 eur.

Zdroj | PEUGEOT

PEUGEOT 308 SW je ideálny a cenovo dostupný automobil pre rodiny s deťmi, ktorý svojou priestrannosťou, praktickosťou, veľkým batožinovým priestorom našiel cestu k istej skupine zákazníkov. Dostupný je v rôznych výrazných odtieňoch, ktoré podčiarkujú elegantný a zároveň odvážny dizajn. Ponúka množstvo asistenčných systémov, modernú konektivitu a infotainment. S týmto vozidlom dokážete previesť rozmernejší náklad, zbaliť sa na trip a vyraziť, kam vás srdce ťahá. Ani rodina s malými deťmi nebude rozmýšľať, či brať kočiar alebo nie, proste ho naloží a ide sa. Tento model dokážete v ponuke nájsť aj so zľavou 4 200 eur.

PEUGEOT 3008 má nádherný inovatívny kokpit i-Cockpit s digitálnym prístrojovým panelom a dotykovou obrazovkou, získa si vás už na prvý pohľad. Kvalitné materiály, precízne spracovanie a k tomu moderný dizajn exteriéru oslovi širokú skupinu motoristov preferujúcich SUV. Ide o vydarený a atraktívny model, ktorý sa teší veľkému záujmu. Kto je ochotný siahnuť po staršej modelovej rade dokáže teraz ušetriť aj 10 800 eur, čo už naozaj stojí za zváženie. Zľava je tak výrazná, že by ste za ňu vedeli kúpiť ďalšiu veľmi slušnú jazdenku.

Pozrite si

PEUGEOT E-3008 nám ukázal, ako sa kombinujú technológie s ergonómiou a komfortom

Obsah pokračuje pod reklamou

Netradičný elegantný dizajn PEUGEOT 408 nesie rukopis sedanu aj kombíku rozšíril modelový rad PEUGEOT-u o štýlový fastback, ktorý zaujme exteriérom aj moderným interiérom. Opäť ako to už býva zvykom u vozidiel tejto značky, nájdete bohatú výbavu už v základe, použité kvalitné materiály. S týmto vozidlom proste nesplyniete s davom, ale strhnete na seba nejeden pohľad. V limitovanej akciovej ponuke sme pri tomto modeli našli vozidlá so zľavou cez 9 000 eur.

Ako vidíte, naozaj sa teraz oplatí pozrieť ponuku PEUGEOT-u, ktorá prišla ako predčasný vianočný darček pre motoristov už teraz pred letnou sezónou. Nezabúdajte, že cenovo výhodných ponúk je oveľa viac, určite si hravo nájdete svojho favorita.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.