Reklama

Zvládne PanzerGlass ranu bejzbalovou pálkou či pád? Títo chalani to zisťovali!

Zdroj | Panzer Glass
PR článok
Zdroj | Panzer Glass
Zdroj | Panzer Glass

PanzerGlassTM je dánska spoločnosť, ktorá už v roku 2013 uviedla na trh svoje prvé ochranné sklo na smartfóny. Dnes ide o globálnu korporáciu pôsobiacu v 63 krajinách sveta, pričom jej produktovú radu tvoria nielen sklá na smartfóny, ale aj na tablety, notebooky, cyklo počítače či smart hodinky. V ponuke tiež nájdete vysoko-odolné obaly na telefóny.

Zdroj | PanzerGlass

Je PanzerGlass skutočne odolné?

Obsah pokračuje pod reklamou

Ako už napovedá jeho názov, PanzerGlass je sklo, ktoré je doslova pancierom pre vaše zariadenie. Pozostáva z 4 jedinečných vrstiev zabezpečujúcich dokonalú odolnosť nielen voči bežným škrabancom, ale aj silnejším nárazom či pádom. Napriek tomu však nijako neovplyvňuje farebnosť displeja či reakcie na dotyky.

Aby sklá PanzerGlass boli skutočne perfektne odolné, vyrábajú sa zo špeciálneho japonského skla Asahi, ktoré sa spracúva patentovanou technológiou temperácie pri teplote 500 °C, a to až po dobu 5 hodín. Výsledkom je výnimočná štruktúra pripravená zvládať aj tie najnáročnejšie podmienky.

Ako obstojí víťaz TÜV testu v praxi?

Sklá PanzerGlass sa stali víťazom prestížneho testu TÜV, ktorý preveroval ich odolnosť a ochranné schopnosti. Jedna vec je test, druhá je však realita. Dokáže PanzerGlass zabrániť vážnemu poškodeniu iPhone-u, keď ho vyhodíte z auta pri rýchlosti 100 km/h, udriete do neho bejzbalovou pálkou, zhodíte ho zo žeriavu alebo skúsite prerezať motorovou pílou? O tomto je predsa skutočný život!

Bláznivé skúšky, ktoré musíte vidieť

O testovanie odolnosti skiel PanzerGlassTM sa stará dvojica známych dánskych influencerov, Yespar a Frederik Plejdrup. Títo chalani majú náročnú úlohu – zobrať iPhone s ochranným sklom alebo obalom PanzerGlassTM a vystaviť ho tým najnáročnejším skúškam, aké im len napadnú.

Vyhodenie z auta pri rýchlosti 100 km/h

Predstavte si, že idete po diaľnici, ruku máte vystrčenú von z otvoreného okna a držíte v nej svoj iPhone. Zrazu sa vám ale vyšmykne a padne na cestu. Môže to prežiť vďaka PanzerGlassTM ochrannému sklu? To zistíte v tomto netradičnom teste!

https://youtu.be/4Xx6RAg8CYs

Pád z 30-metrovej výšky

Oplatí sa vám kúpiť ochranné sklo či kryt PanzerGlassTM, keď ste žeriavnik a bojíte sa, že vám iPhone spadne na zem z výšky 30-metrov? Yespar a Frederik Plejdrup otestovali, ako dobre dokáže PanzerGlassTM ochrániť sklo pri takto náročnej skúške. Výsledok prekvapí!

https://youtu.be/M5HKQP7IYOc

Trafenie bejzbalovou pálkou a bowlingovou guľou

O tom, že bejzbalová pálka či bowlingová guľa dokáže uštedriť poriadnu ranu, asi netreba nejako špeciálne písať. Dokážu sa s ňou ale vysporiadať sklá PanzerGlassTM?

Obsah pokračuje pod reklamou
https://youtu.be/tx5gsbM5h1M

Ďalšie extrémne skúšky odolnosti

Týmto však extrémne testovanie odolnosti nekončí. Na YouTube kanáli PanzerGlassTM nájdete aj ďalšie zaujímavé skúšky, ktoré inde len tak neuvidíte. Napríklad, prerezanie motorovou pílou a nožom s teplotou 1000 °C, rozmixovanie v smoothies mixéri či prilepenie iPhone-u s PanzerGlassTM na podrážku tenisky a odbehnutie 100 metrov. Pokiaľ zaujímajú tieto bláznivé testy aj vás, pozrieť si ich môžete tu.  

Pokiaľ chcete tú najlepšiu ochranu pre svoje zariadenie, produkty PanzerGlassTM budú ideálnou voľbou. Zakúpiť si ich môžete aj na Slovensku, napríklad v Telekome a u ďalších mobilných operátorov. Dostupné sú tiež v pobočkách či e-shope NAY, FixServis a mnohých ďalších elektropredajniach.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.