Zdá sa vám 1 249 € za S22 Ultra málo? Siahnite po verzii zo zlata alebo titánu

ZDROJ | Caviar

Samsung Galaxy S22 Ultra je aktuálne to najlepšie, čo vie spoločnosť Samsung vyrobiť a tomu zodpovedá aj cena skoro 1 300 eur, kde je zadná strana z odolného skla. Chceli by ste ju mať napríklad zo zlata? Pre spoločnosť Caviar to nie je žiaden problém.

Pozrite siChcete unikátny iPhone 12?

Ruská luxusná spoločnosť Caviar chce urobiť z elektroniky klenot. Vo svojom portfóliu má nespočetné množstvo zariadení s rôznou úpravou aj materiálmi. Ak chcete vo vrecku nosiť malý poklad, môžete, no lacné to rozhodne nebude.

Nová séria obsahuje šesť rôznych dizajnov s rôznymi príťažlivými materiálmi, vrátane 24-karátového zlata, ľahkého titánu alebo uhlíkových vlákien. Aby si Caviar zachoval svoju exkluzivitu, tak nevyrobí viac ako 99 unikátnych smartfónov z každej edície.

Názvy vzorov sú Bird of Prey, ktorý má béžovú krokodíliu kožu, vzor Ocelot je inšpirovaný érou Art Deco s pozlátenou oceľovou vložkou, vzor s uhlíkovými vláknami a zosilneným titánovým rámom, vzor Veľký Gatsby s 3D geometrickým vzorom na pozlátenej zliatine, ktorý je inšpirovaný populárnym románom F. Scotta Fitzgeralda, vzor víťazstva je v kombinácii s čiernym krokodílím vodcom a titánom a nakoniec tu máme titán s čiernym automobilovým karbónom.

Môžete sa tiež rozhodnúť pre modely Samsung Galaxy S22 alebo Galaxy S22+, ktoré sú síce o niečo lacnejšie, ale chýbali by vám veci ako dotykové pero S Pen alebo periskopický teleobjektív, ktorý nájdete len v Galaxy S22 Ultra.

Pozrite siSamsung Galaxy S22 Ultra ponúkne konečne S Pen priamo v tele!

Ceny sú vysoké a niekoľkonásobne prevýšia cenu klasického modelu. Kto chce mať zo smartfónu šperk, tak musí si priplatiť a dostane jedinečný a luxusný kúsok.

Najlacnejšia je verzia z titánu a v konfigurácii so 128-gigabajtovým úložiskom je cena 6 520 dolárov. Najdrahšia verzia je Ocelot. V top konfigurácii s 512-gigabajtovým úložiskom sa jeho cena vyšplhá na 7 830 dolárov. Spoločnosť Caviar uviedla, že predaj sa začne 11. marca.

ZdrojCaviar

Komentáre k článku