Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Zaži plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX!

Zaži plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX!
Zdroj | Hyundai
TECHBOX
Zaži plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX!
Zdroj | Hyundai
Zdroj | Hyundai

Elektrické autá sú stále viac IN. Radi by sme, aby si zažil elektrické auto aj ty. Ale nie akékoľvek, rovno prvé elektrické kompaktné SUV na Slovensku. Stačí sa zapojiť do našej novej súťaže a jeden z vás zažije skvelý plne nabitý deň s redakciou TECHBOX a Hyundai KONA Electric. Bude to stáť za to 🙂

Zdroj | Hyundai

Naša redakcia sa už dlhodobo venuje elektrickým autám, preto chceme, aby si zažil, čo to je poriadne elektrické auto. Počas januára 2019 zažiješ deň, aký si ešte nezažil. Spolu s nami a zástupcami Hyundai Slovensko zažiješ úplne nový elektrický Hyundai KONA Electric, dozvieš sa, aký je život s elektrickým autom, ako sa elektrické auto servisuje a ako naša redakcia elektrické autá testuje. Priprav sa na plne nabitý deň zážitkov, ktorý bude pripravený len pre teba.

Zdroj | Hyundai

Hyundai KONA Electric vyniká vo viacerých aspektoch. Podobne, ako prvé elektrické auto od Hyundai, model IONIQ, aj KONA vychádza z produkčného automobilu. Nie je teda iba futuristickým výstrelkom, ale využíva všetky dobré vlastnosti klasického modelu Hyundai KONA.

Zdroj | Hyundai

Hyundai KONA Electric je prvým kompaktným elektrickým SUV v Európe, a teda aj na Slovensku. Navyše je za dostupnú cenu od 34 990 € podľa verzie a výbavy. Na výber máš totiž dve verzie, s 39,2 kWh a 64 kWh batériou. V prípade silnejšej batérie sú k dispozícii dva výbavové stupne ELECTRIC a ELECTRIC+, ktoré uspokoja aj náročnejších používateľov.

Zdroj | Hyundai

Hyundai KONA Electric preto nebudeš ochudobnený ani po stránke asistenčných systémov vrátane adaptívneho tempomatu, kvalitnej audiosústavy (KRELL 8x 45 W – výbava ELECTRIC+), plnohodnotnej konektivity, či ďalších vychytávok, ako je nastavenie intenzity rekuperácie, zadná parkovacia kamera, bezdrôtové nabíjanie smartfónu (ELECTRIC+) či Head-up displej (ELECTRIC+).

Hyundai KONA Electric je elektrické SUV, ktoré musíš vyskúšať. Máme pre teba plne nabitý program, ktorý zažiješ s redakciou TECHBOX a Hyundai KONA Electric naplno. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko sme pre teba pripravili. Uvidíš, bude to skvelé. Stačí, ak správne odpovieš na dve jednoduché súťažné otázky a pridáš svoj názor v anketových otázkach. Správne odpovede hľadaj aj na stránkach Hyundai.

Súťaž ukončená. 

Pozrite si

Vieme, kto zažije plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX!

 

Zdroj