Reklama

Začínajú MS v hokeji. Kedy, kde a na čom ich sledovať?

Zdroj | Markus Spiske
Richard Pliešovský
Zdroj | Markus Spiske
Zdroj | Markus Spiske

Dnes je veľký deň, pre mnohých štartuje dlho očakávaný športový maratón. Práve dnes začínajú MS v hokeji! Už ste pripravení a dobre naladení? Pre istotu sme pre vás pripravili krátky prehľad kedy, kde a na čom si užijete jedinečný športový zážitok.

Najlepšie je to v domácom prostredí, teda, ak sa nenachádzate vo Fínsku. Okrem live prenosov zápasov budú v RTVS neoddeliteľnou súčasťou vysielania MS v ľadovom hokeji aj sprievodné relácie. Všetkých 64 zápasov šampionátu MS v ľadovom hokeji 2022 RTVS odvysiela na :Športe a vo vysielaní Rádia Slovensko. V televíznom vysielaní sa objaví v živom prenose 34 hlavných zápasov, zvyšných 30 zápasov (základné skupiny, švrťfinálové duely), ktoré sa hrajú súbežne, budú odvysielané zo záznamu okamžite po skončení priameho prenosu.

Podrobný prehľad nájdete v našom článku Kde pozerať MS v hokeji 2022? Tento rok dôjde k zásadnej zmene vo vysielaní. Televíziu :Šport má už dnes vo svojich programových balíkoch zaradená drvivá väčšina operátorov. MS v hokeji 2022 však už tradične bude možné sledovať aj online prostredníctvom webstránky rtvs.sk. Online vysielanie je plne funkčné aj na smartfónoch a tabletoch so systémom Android a iOS.

Pozrite si

Kde pozerať MS v hokeji 2022? Tento rok dôjde k zásadnej zmene vo vysielaní

Ešte stále neviete, na čom si pozriete turnaje? Riešenia sú v podstate dva, televízor s čo najväčšou uhlopriečkou, alebo projektor. V prípade núdze si zápasy viete pozrieť aj na smartfónoch, či tabletoch. Samozrejme, zážitok z hry bude v prípade použitia mobilných zariadení o niečo slabší.

Zdroj | TP VISION

Ak dávate prednosť klasike, televízor je pre vás to pravé orechové. Vybrali sme TOP 5 televízorov do 500 € nielen na sledovanie MS v hokeji 2022. Keď majstrovstvá skončia, telka vám ostane a s ňou posuniete sledovanie filmov, seriálov a hranie hier na novú úroveň.

Druhou možnosťou sú projektory. Tie sú dostupné aj pre bežných požívateľov dlhé roky. Technológia dospela a dnes už veľa z nich vie ponúknuť kvalitu porovnateľnú s televízorom. Ďalšou ich výhodou je, že sú kompaktnejšie, vedia zobraziť obsah na väčšiu plochu a obraz, ktorý pozeráte nevysiela takmer žiadne, očiam škodlivé modré svetlo.

Zdroj | Samsung

Kolega v článku Nebavia vás už televízory? Vybrali sme tri projektory, ktoré stoja našiel zaujímavé a pritom odlišné modely. Za zmienku tiež stojí Epson EH-LS300, ktorý sme s radosťou otestovali v redakcii. Výhody ultra krátkej projekčnej vzdialenosti sú naozaj veľké.

Pokiaľ nerozmýšľate nad novým televízorom, ale niečo vám do pravej športovej atmosféry stále chýba, pripravili sme Výber najlepších soundbarov do 700 eur nielen na MS v hokeji 2022.

Športu zdar!

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.