Reklama

Zabudnite na klasickú recepciu. Česká firma ju nahradí inovatívnym riešením

Zdroj | m2c Slovakia
Michal Sobek
Zdroj | m2c Slovakia
Zdroj | m2c Slovakia

Česká spoločnosť M2C sa snaží nahradiť recepciu užitočným elektronickým systémom. Mnohým to zjednoduší fungovanie a výrazne zníži náklady, pričom technológia je schopná plne nahradiť klasickú recepciu.

V posledných rokoch sa zvyšuje dôraz na využívanie moderných technológií a výnimkou nie sú ani kancelárske budovy. Hlavným cieľom je priniesť čo najväčší komfort ľuďom a zároveň efektívne pracovať s energiami.

Spoločnosť M2C svojim klientom ponúka užitočný systém s názvom e-reception. Elektronická recepčná je inovatívna smart technológia, ktorá je schopná nahradiť klasickú recepciu a predstavuje spôsob, ako zautomatizovať a zefektívniť vstup do budovy.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | m2c Slovakia

Je to riešenie, ktoré dokáže nahradiť bežnú agendu, teda identifikáciu návštev, ich odbavenie, vedenie dochádzky či video spojenie v rámci budovy. Peter Kozáček, country manažér M2C Slovakia uvádza, že systém ohodnotilo vyše 1 000 návštevníkov, pričom získali vysoký rating 2,9 z 3. Medzi spokojných zákazníkov patrí napríklad Shopping palace Zlaté piesky.

Medzi hlavné prednosti systému e-reception patrí nepretržitá prevádzka, výber z viacerých jazykových mutácií, prezentácia služieb, eventov, interných informácií a najmä úspora nákladov. Systém sa dá prispôsobiť podľa potrieb jednotlivých klientov, preto je možné ho využívať v rôznych objektoch, ako napríklad kancelárie, nemocnice, hotely alebo obchodné/logistické centrá.

Pozrite si

Veľká novinka pre občanov EÚ, Facebooku budeme môcť zakázať zbierať o nás dáta

V priemysle sa vďaka nemu dajú zautomatizovať aj niektoré logistické procesy. E-reception sa dá využiť ako úplná náhrada klasickej recepčnej, alebo ako jej podpora. Mesačná úspora nákladov na prevádzku recepcie pritom môže dosiahnuť až 50 %.

Technológia e-reception bola predstavená 29. marca na Property Forum v Bratislave, kde sa stretli odborníci z realitného trhu. Témou konferencie bola aktuálna situácia a predikcie do budúcna pre slovenský rezidenčný trh, rastúce trendy v logistike a aj najlepšie investičné príležitosti roku 2023.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.