YouTube uzavrie rok 2021 vo veľkom štýle. Chystá celodenný stream

ZDROJ | TechCrunch

Platforma YouTube, vlastnené Googlom, plánuje na 16. decembra interaktívny livestream. Podujatie Escape2021 bude trvať celých 24 hodín a predstavia sa v ňom aj hudobné hviezdy.

Pozrite siAko sa dá ukradnúť 20 miliónov dolárov cez YouTube? Cez hudobné práva

Počas celého livestreamu sa diváci budú môcť zapojiť do výziev v živom chate, ktoré sú založené na aktuálnych trendoch. Diváci budú aj odpovedať na jednoduché otázky.

Motiváciou pre splnenie týchto úloh je sledovanie hudobného hosťa, ktorého totožnosť nebola odhalená. K tomu sa dopracujú až po úspešnom splnená výziev a otázok.

Pozrite siZa roaming v EÚ nebudeme naďalej platiť nič navyše, dát budeme mať ešte viac!

Celý stream bude rozdelený na tri časti, aby sa ľudia po celom svete mohli zapojiť do tejto výzvy. Prvá časť sa začína o polnoci, druhá napoludnie a tretia o siedmej hodine večer. Bavíme sa o západnom čase, a tak si k týmto časom treba pripočítať 6 hodín, aby ste to správne stihli aj u nás.

ZDROJ | YouTube

Okrem tradičnej angličtiny bude Escape2021 vysielaný aj v iných jazykoch ako nemčina, francúzština, španielčina, indonézština, japončina, kórejčina a portugalčina.

Môžete sa tešiť napríklad na hudobnú skupinu BTS a Doja Cat. Nesmú chýbať ani populárni YouTuberi ako Mark Rober, AyChristeneGames, Muselk a Jelle’s Marble Runs.

Hlavnou postavou Escape2021 je LoFi Girl, ktorá má od debutu svojho kanála v marci 2015 viac ako 1 miliardu zhliadnutí a takmer 9,7 milióna odberateľov. Tá sa objaví na začiatku streamu a medzi tromi časťami.

Pozrite siMotorola Edge X30 je prvý smartfón so Snapdragon 8 Gen 1

Google tak chystá veľkú udalosť, čím chce zakončiť rok 2021 vo veľkom štýle. A kde inde, aj nie na vlastnej populárnej platforme, konkrétne na oficiálnom kanáli YouTube.

ZdrojEngadget,AdWeek

Komentáre k článku