Reklama

Xiaomi Mi Band s displejom sa nakoniec stal realitou

Zdroj | MIUI
Marek Šimunek
Zdroj | MIUI
Zdroj | MIUI

Už pred niekoľkými týždňami sa objavili fotografie nového fitness náramku od Xiaomi, ktorý dostal do vienka aj displej. Nakoniec sa uniknuté fotografie potvrdili a Xiaomi dnes oficiálne predstavilo svoj nový fitness náramok, ktorý vám priamo na ruke povie čas a ako ste na tom s plneným svojich cieľov.

Zdroj | MIUI
Pozrite si

Xiaomi Mi Band 1S zmeria aj srdcovú frekvenciu

Xiaomi Mi Band 2, ako sa novinka oficiálne volá využíva podobné riešenie, ako predchádzajúce modely. Jedná sa teda o tracker, ktorý je uložený v gumenom náramku. Po vzore modelu Mi Band 1S prináša nová verzia snímač srdcového tepu.

Dizajn síce prináša drobné zmeny, ale žiadna revolúcia sa nekoná. Potešením je však integrácia OLED displeja s uhlopriečkou 0,42″. Displej dokáže zobraziť údaje ako je čas, počet krokov a aktuálny srdcový tep.

Zdroj | MIUI
Pozrite si

Xiaomi Mi Drone – Ultra HD kamera a 3-osová stabilizácia za facku

Prekvapením je, že aj napriek integrácii displeja sa nový náramok Xiaomi Mi Band 2 môže pochváliť veľmi dobrou výdržou. Tá by mala byť podľa výrobcu 20 dní. Aj keď je to menej ako predchádzajúce modely, stále je to podstatne viac, ako v prípade konkurenčných náramkov.

Zdroj | MIUI

Samozrejme Xiaomi bude chcieť aj v tomto prípade okrem funkcií a výdrže bodovať cenou. Tá by sa mala podľa prepočtu pohybovať niekde tesne nad 20 €. Xiaomi Mi Band 2 bude dostupný v čiernej, modrej, zelenej a oranžovej farbe. Jeho predaj na domácom čínskom trhu štartuje 7. júna. Zatiaľ však nie sú známe informácie kedy a či sa nový náramok dostane aj do Európy.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.