Reklama

Xiaomi Mi Band 1S zmeria aj srdcovú frekvenciu

Zdroj | Xiaomi
PR článok
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Radi by ste mali kontrolu nad svojimi športovými aktivitami, sledovali kalitu spánku či tepovú frekvenciu srdca? Jednoduchým a praktickým riešením je fitnes náramok. Xiaomi Mi Band 1S je vylepšenou verziou pôvodného náramku Mi Band.

Zdroj | Xiaomi

Mi Band 1S si zachoval osvedčený dizajn s nízkou hmotnosťou iba 14 g a jednoduché, ale pevné upínanie. Materiálom náramku je termoplastický elastomér a oválne puzdro s tromi LED diódami je z horčíkovo-hliníkovej zliatiny. Aj to prispieva vodeodolnosti náramku (IP67) a jeho pohodlnému noseniu. Pre spárovanie náramku so smartfónom využijete Bluetooth 4.0. Li-Pol batéria s kapacitou 45 mAh zvládne náramku dodávať v stand-by režime energiu 30 dní.

Zdroj | Xiaomi

Fitnes náramok Mi Band 1S disponuje viacerými pokročilými funkciami, napríklad, počítanie krokov a meranie prejdenej vzdialenosti, spánkový manažment, budík, pripomenutie hovoru či meranie spálených kalórií. Náramok má zabudovaný vibračný motorček, ktorým vás upozorní na prichádzajúci hovor, alebo ráno v určený čas zobudí. Mi Band 1S je kompatibilný so zariadeniami s OS Android a iOS, do ktorých si môžete nainštalovať aplikáciu Mi Fit.

Najvýraznejším vylepšením fitnes náramku Xiaomi Mi Band 1S je zabudovanie optického snímača tepovej frekvencie srdca. Ten je na vnútornej strane puzdra a vďaka nemu budete mať prehľad o správnej činnosti vášho srdca, alebo prípadných odchylkách. Ak vás náramok Xiaomi Mi Band 1S zaujal, môžete si ho zakúpiť v internetovom obchode GearBest.com s doručením na Slovensko za cenu 22,24 €.

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.