Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Withings predstavil nový model hybridných inteligentných hodiniek

Withings predstavil nový model hybridných inteligentných hodiniek
Zdroj | Withings
Richard Pliešovský
Withings predstavil nový model hybridných inteligentných hodiniek
Zdroj | Withings
Zdroj | Withings

Francúzsky výrobca dnes predstavil nový model hybridných inteligentných hodiniek, klasicky vyzerajúcu verziu modelu ScanWatch. Novinka má tak šancu zaujať väčší okruh používateľov, odradiť ich však môže cena.

Withings ScanWatch Horizon prinášajú pôsobivú sadu funkcií zameraných na zdravie a pohybové aktivity. Zariadenie sľubuje výdrž na jedno nabitie až 30 dní, no majú i snímač srdcového tepu, senzor SpO2 a vedia vám odmerať EKG. Samozrejme, nechýba monitorovanie aktivít a spánku. Zároveň si zachovávajú extrémnu odolnosť, ide o najodolnejšie hodinky, aké Withings vyrobil.

Zdroj | Withings

Hodinky zaujmú luxusným vzhľadom, ten spolu s remienkom stále viac pripomína klasické analógové hodinky, než smarthodinky s pokrokovými technológiami ukrytými vo vnútri. To spolu s robustnými funkciami robí z novinky vítané rozšírenie súčasnej série ScanWatch. Odolnosť voči vode je 10 ATM, puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele (316L).

Podobne ako v pôvodnom modeli ScanWatch se na vývoji novej generácie Horizon podieľali experti zo zdravotníckej oblasti a hodinky prešli celou sériou klinických testov. Aj vďaka tomu ponúkajú celú škálu pokročilých zdravotných a fitness funkcií.

Pozrite si

Sú ScanWatch od Withings ďalším vyzývateľom Apple Watch?

ScanWatch Horizon automaticky rozpoznajú vašu aktivitu, keď začnete športovať, nemusíte stláčať žiadne tlačidlo, systém rozpozná aktivitu a údaje zaznamená do aplikácie Health Mate (Android, iOS). Neprídete tak o žiadne údaje, či už vzdialenosť, nadmorskú výšku či trasu pomocou pripojeného GPS. Hodinky tiež podporujú viac ako 30 športových / tréningových režimov. Upozornenia zobrazujú prichádzajúce hovory, náhľad textových správ, udalostí v kalendári, stiahnuť si môžete viac než 100 aplikácií.

Zdroj | Withings

Obrazovka PMOLED poskytuje prispôsobené upozornenia na hovory, text, kalendár a aplikácie plus denné štatistiky (kroky, vzdialenosť a srdcový tep) otáčaním digitálnej korunky. Vďaka hybridnému riešeniu vydržia na jedno nabitie 30 dní. Ďalších 20 dní získate v režime rezervy energie, vtedy je k dispozícii len sledovanie času a aktivít.

„Sofistikované zdravotnícke zariadenia, ktoré monitorujú pokročilé životné funkcie, nemusia vyzerať ako nemocničné vybavenie. S originálnymi hodinkami ScanWatch, elegantnou verziou Rose Gold a teraz ScanWatch Horizon máme štýlovú možnosť, ktorá vyhovuje každej módnej preferencii, spoločenskej príležitosti a rozpočtu,“ povedal Mathieu Letombe, CEO Withings.

Zdroj | Withings

Withings ScanWatch Horizon majú 43 mm, sú 13,28 mm hrubé a podporujú remienky s 20 mm šírkou. Na výber sú v dvoch prevedeniach (modré alebo zelené pozadie ciferníka), cena je určená na 499,95 eur.

Od 6. júna sú v predaji aj na Slovensku, napríklad v Datarte, či v Alze. Poteší až 5-ročná záruka.

Zdroj