Reklama

Výnimočná Motorola Razr 40 Ultra je teraz so 40 % zľavou

Richard Pliešovský

Motorola tento týždeň predstavila novú vlajkovú skladačku, Razr 50 Ultra. Za zaujímavé ceny sa však dá kúpiť minuloročný top model – bola by preto škoda, ak by ste túto možnosť nevyužili.

Motorola Razr 40 Ultra priniesla ako jeden z prvých výrobcov veľkých sekundárny displej s uhlopriečkou 3,6″. Skvelá je aj jeho viditeľnosť na priamom slnku, má jas až do 1 100 nitov. Teraz si ho môžete kúpiť lacnejšie až o 470 €.

Hlavný AMOLED displej má po otvorení 6,9″, rozlíšenie je 2 640 x 1 080 px. Poteší 165 Hz obnovovacia frekvencia a jas až 1 400 nitov. O výkon sa stará Snapdragonom 8+ Gen 1, ktorého výkon je postačujúci aj dnes. Spárovaný je s 8 GB RAM 256 GB internou pamäťou.

Obsah pokračuje pod reklamou

Mobil má na hlavnom displeji dvojicu objektívov zloženou z 12 Mpx (f/1,5) a 13 Mpx (f/2,4) Quad Pixel snímačov. Vonkajší displej mnohí využijú aj na zobrazenie náhľadu pri selfíčkach. Fotomodul na vonkajšom displeji má 32 Mpx snímač (f/2,4). Appka Fotoaparát ponúka viacero módov, vrátane Portrét a Nočný režim.

Razr 40 Utra podporuje na zatvorenom displeji panely aplikácií, ktoré vám umožnia uprednostniť tie, ktoré najčastejšie používate. Ak potiahnete prstom doprava, otvorí sa vám ponuka s hrami, Správy Gogle, počasie, Spotify či náhľady hlásení. Panel Aplikácie poskytuje prístup k takmer všetkým appkám. Neoceniteľná je možnosť otvoriť si priamo z externého displeja Peňaženku Google či Mapy Google.

Smartfón podporuje rýchle 30 W TurboPower nabíjanie, ale i bezdrôtové nabíjanie. V balení nájdete okrem smartfónu aj 33 W nabíjačku a praktický kryt, ktorý ochráni vaše nové zariadenie.

Motorola Razr 40 Ultra sa pôvodne predávala za 1 199,99 €, teraz môže byť vaša už za 724 €, čo predstavuje obrovskú zľavu 476 €, alebo povedané ináč 39,7 %. V prípade, že uvažujete nad tým, že si tento smartfón objednáte, dajte si pozor z akého obchodu to realizujete. Pre pokoj v duši si prečítajte skúsenosti používateľov s vybraným e-shopom.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.