Výkonný, no malý reproduktor JBL Go Essential

ZDROJ | JBL

Prenosné bezdrôtové reproduktory sú perfektný vynález. Môžete si vziať kdekoľvek so sebou svoju obľúbenú hudbu a užívať ju spolu s priateľmi. JBL Go Essential je novinka od obľúbenej značky, ktorá spĺňa všetky nároky moderného používateľa. Neveríte?

JBL Go Essential je kompaktný Bluetooth reproduktor, ktorý vám nebude zavadzať, ani keď sa rozhodnete vyraziť naozaj naľahko. Má minimalistický dizajn s vodotesnosťou podľa štandardu IPX7.

ZDROJ | JBL

Napriek naozaj minimálnymi rozmerom (86 x 71,2 x 31,6 mm pri 180 g) zabezpečí integrovaná batéria v JBL Go Essential až 5-hodinovú prevádzku. Streamovať môžete zo smartfónu či tabletu a tak si vychutnávať špičkový JBL Original Pro Sound zvuk. Nebudete veriť vlastných ušiam, aké basy poskytne tento drobec!

ZDROJ | JBL

Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth verzie 4.2, 40 mm menič má výstupný výkon 3,1 W EMS a frekvenčnú odozvu 180 až 20 000 Hz. Li-ion polymérová batéria má kapacitu 2,7 Wh, na 100 % sa nabije zhruba za 2,5 hodiny.

Micro USB port je elegantne ukrytý a nadštandardne chránený pred poveternostnými vplyvmi.ZDROJ | JBL

JBL Go Essential je ideálnym spoločníkom na splavovanie slovenských riek, stanovanie, vystrájanie pri bazéne, ale aj pri turistike.

Tento skvelý reproduktor má všetkých päť P, aké môžete od zariadenia tejto triedy očakávať. Je pekný, prenosný, praktický, od prémiovej značky a za príjemnú cenu. Neuveríte, ale váš môže byť len za 29,99 eur. Čo na to poviete? Najväčší problém bude vybrať si farebné prevedenie. Zvolíte si klasickú čiernu? Dáte prednosť modrej? Alebo ste sa upísali červenej?

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou JBL.

ZdrojJBL