Reklama

Vyhrajte skvelé športové hodinky Garmin vívoactive 5 s AMOLED displejom

TECHBOX

Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži a vy začínate mať plnú hlavu zháňania darčekov. No aj napriek tomu by ste si nemali nechať ujsť našu novú súťaž, v ktorej môžete vyhrať absolútnu novinku, a to športové hodinky Garmin vívoactive 5 v elegantnej čiernej farbe Black/Slate.

Spoločnosť Garmin, známy výrobca navigácií a športových hodiniek, len nedávno predstavila ďalšiu generáciu svojich športovo-lifestylových hodiniek radu vívoactive. Nasadila tu viacero nových vecí, ktoré rozhodne stoja za to.

Ako názov napovedá, ide už o piatu generáciu tohto obľúbeného modelu športových hodiniek, ale spoločnosť tu vylepšila absolútne všetko. Dizajn je rovnako elegantný, telo je zostavené z polymérových vlákien a displej okrem skla Corning Gorilla Glass 3 chráni aj hliníková luneta. Ku všetkému sa pridáva aj odolnosť 5 ATM, takže s hodinkami môžete bez obáv aj plávať.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlavnou zmenou prešiel displej. Garmin tu nasadil, ako v prípade väčšiny svojich modelov, displej s technológiou AMOLED s veľkosťou 1,2-palca a rozlíšením 390 x 390 pixelov. To znamená sýte farby, skvelú čitateľnosť na priamom slnku a verné zobrazenie čiernej farby. Kto by chcel mať čas zobrazený neustále, pre toho je tu funkcia Always-on.

Neboli by to správne Garmin hodinky, keby tu výrobca necielil práve na športové aktivity. Veľkou výhodou je integrovaný GPS modul a snímač Garmin Elevate 4. generácie. Vďaka nemu vám Garmin vívoactive 5 zmerajú tep srdca, okysličenie krvi, stres, spánok, pričom ženy sa potešia aj sledovaniu menštruačného cyklu. Nová generácia sa naučila od svojich súrodencov merať metriku Body Battery a taktiež variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), čo ocenia aj príležitostní športovci.

Praktickou vychytávkou sú platby pomocou platobnej brány Garmin Pay. Stačí v aplikácii Garmin Connect (dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS) zadať podporovanú platobnú kartu a začať bezkontaktne platiť. Už žiadne lovenie peňaženky z vrecka.

Ďalšou vecou spríjemňujúcou život je aj hudobný prehrávač, pohodlne zo zápästia môžete preskakovať skladby alebo si meniť hlasitosť. Šikovné. Cez hodinky si prečítate aj prijaté správy, a to aj s možnosťou odpovedania predpripravenými odpoveďami a zobrazovaním fotiek.

Garmin myslí aj na vašu bezpečnosť. Model vívoactive 5 obsahuje funkciu automatickej detekcie pádu, v takom prípade, aktivujú núdzový stav so správou o polohe odoslanou na určené vami zvolené kontakty.

Pri bežnom používaní hodiniek Garmin vívoactive 5 by ste mali zvládnuť približne 11 dní výdrže, čo je oproti iným smart hodinkám nadpriemerná výdrž. Pokiaľ si budete merať športovú aktivitu pomocou GPS modulu, spoľahnúť sa môžete na 21 hodín výdrže.

Pokiaľ chcete, aby boli tieto špičkové športové hodinky Garmin vívoactive 5 vaše, stačí, aby ste odpovedali na naše dve súťažné otázky.  Správne odpovede nájdete na garmin.sk. Ak správne odpoviete a vyžrebujeme vás, tieto skvelé športové hodinky vám obratom pošleme. Držíme palce, hráme od 6. 11. 2023 do 20. 11. 2023 do 24.00 hod.

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

Pozrite si

Poznáme výhercu športových hodiniek Garmin vívoactive 5. Vyhrali ste?

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.